Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni egyszerűen a szexet? 4 partnerem volt eddig életem során, és egyikkel sem volt jó. Nem tudom,hogy miért van ez. 30 éves nő vagyok,és nagyon el vagyok keseredve,hogy felizgulni is alig tudok.

Figyelt kérdés
Van amikor nagyon..nagyon---nagyon ritkán kívánom de akkor sem élvezem, olyan mintha a maszturbációt is csak megszokásból, vagy"kötelező késztetés" miatt csinálnám".Ha magamnak csinálom,sem igazán mondhatom azt,hogy élvezem. Még amikor szimplán álmodozom róla, az is sokkal jobbnak tűnik,mint amikor a valóságos aktus van. Még csak nyögéseket sem tudnak belőlem kicsikarni. Amikor abbahagyjuk, azon sóhajtok fel,hogy végre vége. Fogalmam sincsen,hogy ez mitől van. Mindig vágytam rá..mondom majd ha szerelmes leszek,akkor biztos jó lesz..Sem szerelemmel,sem anélkül nem javult a helyzet..csak nagy ürességérzet,meg kiégés,és utána szakítás. (nem kérek ajánlatokat köszönöm privátban!)
2023. júl. 3. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes hogy hogyan választottad a parjaidat és milyen értelmi kötelek fűzött hozzajuk
2023. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A szerelmi dolgot már azért nem hiszem,mert sokan vannak, akik érzelem mentesen,kizárólag az élvezet miatt szexelnek. Nekem egyik sem megy.
2023. júl. 3. 07:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szervi bajod os ahhoz meg kell a doki.
2023. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De te szerelmes voltál beléjük vagy nem?
2023. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Majd eljön az a férfi akitől bokáig fog érni a lucsok! Nem mindenkivel működik ez..
2023. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Hormonjaid rendben vannak?
2023. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy aszexualis vagy. Olvass utána, és akkor lehet kiderül hogy az év világon semmi baj nincs veled.
2023. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Fantáziákat próbáltál megélni, belevinni? Esetleg bekötött szemmel, kikötözve, ilyesmi, hátha valami szokatlanabb vonalon indulsz be.
2023. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem voltál szerelmes. Általában a férfiak tudják kettéválasztani a szerelmet a szextől.

De az is bezavarhat, ha nem passzol a méret. És nem, nem a túl hosszú a jó, hanem az, ami beléd passzol. 4 férfiből egy passzolt belém méretre. A többi túl nagy volt vagy sovány.

2023. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos kérdés, hogy hogyan választottad a partnereidet. Csak külsőre tetszettek (esetleg még úgy sem) vagy volt kémia is és a tiéddel kompatibilis személyiség? Szerelem tényleg nem feltétlenül kell, de ezeket, amikre rákérdeztem, én elengedhetetlennek tartom. Legalább a kémiát mindenképp. Anélkül hiába a megfelelő stimuláció. Olyannyira, hogy még ha sikerülne is az orgazmus (nekem csiklóval pikk-pakk megy), akkor is ugyanez az ürességérzet meg kiégés lenne utána. Nekem ez a tapasztalatom. Ahhoz, hogy igazán jó legyen, kell, hogy nagyon működjön a kémia, hogy majd' megvesszetek egymásért.
2023. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!