Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért az átlagosnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért az átlagosnál nagyobb méret a legjobb?

Figyelt kérdés
Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. Ezt mondják a nők kb mindig és a felmérések/kutatások is ezt mutatják. Nem kéne a férfiak átlag méretének passzolni a nők igényeihez?

2023. júl. 2. 19:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
90%

#30, el kell szomorítsalak: a feleségem puncija tágabb lett az első szülés után. Mármint ettől nem lett rosszabb a szex, de ugyanolyanra bizony nem állt vissza. A második szülés már nem változtatott.


Szóval nem minden esetben van igazad.

2023. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
3%

Kegel gyakorlatok vagy intimtorna napi 5 perc gyakorlas kb 6 het alatt ujra feszes lesz 🙂


Amugy ha belegondolsz akkor egy atlag 36cm kormeretu koponya halad at rajta. Vagyos a gyereked feje....

2023. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
78%

"Kegel gyakorlatok vagy intimtorna napi 5 perc gyakorlas kb 6 het alatt ujra feszes lesz 🙂"


Ó nyomta ő, meg még ezer mást is. Igen, baromi sokat javított, de ugyanolyan nem lett. Mármint ez nem probléma nekem, csak mondom.


"Amugy ha belegondolsz akkor egy atlag 36cm kormeretu koponya halad at rajta. Vagyos a gyereked feje...."


Nem kell belegondolnom, ott voltam, láttam. Csak arra reflektáltam, hogy ó visszaáll az ugyanolyanra. Nos, nem feltétlenül.

2023. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
64%
30- ez mind nem igaz. A hüvely egyáltalán nem lesz soha olyan mint szülés előtt. Aki ezt állítja az vagy nő és áltatja magát vagy férfi és áltatja a nőt.
2023. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
4%

34 most megint egy eset alapjá írod, hogy valami nem igaz.

Van olyan nő, akinek a hüvelye nem lesz olyan, mint előtte, de nem mind ilyen.

Az én két gyereket szült feleségem is szűk maradt.

2023. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
28%

35, igazad van. Sőt, továbbmegyek, sok fiatal lányba meg kb a kanapé is befér, úgy szét vannak már öklözve.

Szóval szülés ide vagy oda, nem feltétlenül ezen múlik a dolog.

2023. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!