Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért az átlagosnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért az átlagosnál nagyobb méret a legjobb?

Figyelt kérdés
Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. Ezt mondják a nők kb mindig és a felmérések/kutatások is ezt mutatják. Nem kéne a férfiak átlag méretének passzolni a nők igényeihez?

2023. júl. 2. 19:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%
#10 sokaknak nem az. Valamiben meg kell alkudni, ha az ember kapcsolatot akar, minden nem lehet tökéletes. Hidd el, én is egy gazdag, jóképű, izmos, nagy farkú, és csak engem imádó pasira vágyok, ahogy minden nő, csak le kell szállni a Földre és igazítani az igényeken.
2023. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
49%
Nekem elég 14 cm.
2023. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%

Jah, ha 16.9 cm az illető mérete - DIN szabvány szerinti lézeres phaszmérővel mérve - akkor máris nem fog a nőknek jó lenni igaz? Akkor sem ha egy magas, sportos, atletikus alkatú, sármos, intelligens, nagydumás, vagány de mégis kedves, előzékeny és civilben főorvos.

Értem már a logikádat, méricskéld tovább a cerkádat nyugodtan :D

2023. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
24%

"akkor ne menjen a hazudozás, hogy nem a méret a lényeg, stb."


Találós kérdés: mégis hol van ellentmondás a "nagyobb f.sz jobb" és a "nem a f.sz mérete a lényeg" között? Ez a két mondat lazán lehet igaz párhuzamosan is.

2023. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
69%
Nekem azemely szerint a atlagos vagy kisebb jon be.
2023. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%
Ne lepontozgassatok, hanem mutassatok rá az ellentmondásra.
2023. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
36%
#13 Lézeres faszmérő eleve nem jó, mert a fütyit a szegycsonthoz nyomott vonalzóval mérjük, a lézer meg a bőrfelszínig mér. Mikor pufatos voltam, jó 3 centi zsír rátakart a 17-es farkamra.
2023. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
96%
Mert úgy szeretem ha kellemesen feszít, jólesően fáj. Kis farokkal nem tudsz ilyen èzést okozni.
2023. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%
#17 nem ez lett volna a mondanivaló lényege, hanem az hogy az ideális méret az ideális pasihoz tartozik! S a nők nem méret alapján választanak párt, partnert.
2023. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

#11

Megalkuvásból sose lesz boldog kapcsolat.


#18

10-es kommentem.

2023. júl. 2. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!