Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért az átlagosnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért az átlagosnál nagyobb méret a legjobb?

Figyelt kérdés
Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. Ezt mondják a nők kb mindig és a felmérések/kutatások is ezt mutatják. Nem kéne a férfiak átlag méretének passzolni a nők igényeihez?

2023. júl. 2. 19:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%

Te most jöttél a holdról?

Mondj már 1 dolgot az életben amiben az átlagos jónak számít.

Az átlagos a közepes, semleges, ami azért nem rossz, de NEM JÓ.

Egy átlagos kinézetű ember milyen? Hát közel sem jó

2023. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
55%
A nők hipergám természetűek. Ha a farok átlag (amúgy hülyeség a szám, az elv a lényeg) a nők elvárásához nőne, akkor a nőknek annál is nagyobb kéne. Ha most minden férfi 500.000-et keresne, akkor a nők továbbra is olyan férfit akarnának, aki 500.000+ -t keres. Ha a férfiak mind 185 magasak lennének, a női ideál hirtelen 185 fölé menne... remélem érted.
2023. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Mert minél nagyobb, annál jobb érzés. Persze egy bizonyos határig.
2023. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%
#2 gondolom nektek is jobb érzés egy szűk punci, mint egy tág. Miért? Mert jobban ingerli az idegvégződéseket. Ugyanez a helyzet nálunk is a nagy farokkal. Jobban ingerli lent a dolgokat, jobb érzés. Semmi köze ahhoz, hogy hány pasinak van kicsi vagy nagy farka.
2023. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
59%
Nna ez már megint itt van...
2023. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2%
#4 Nekem speciel az átlagos tetszik, de én kb. válogathatok a nők között, míg a legtöbb férfi nem. Ők olyat dugnak, amilyen van, mint régen én is. Ez a különbség, amit nőként nehéz megérteni, mert a nők válogatnak úgy 35 éves korig.
2023. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
28%
5-ös nem talált! Mert ezt sem én írtam ki =)
2023. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
29%
#6 persze, a baráti/rokoni körömben már szinte az összes lány elkelt előttem, pedig én is még csak 27 vagyok xd Nem sokan válogatnak 35-ig, nem tudom, miről beszélsz.
2023. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
27%
7-es te azt se tudod, mikor melyik profilodról írsz?? 😂😂😂😂
2023. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

#1

Nem. De akkor ne menjen a hazudozás, hogy nem a méret a lényeg, stb.

2023. júl. 2. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!