Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában sokkal jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában sokkal jobban eres, és sokat áll fel a farkam, Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet elszakadt egy ér benne, vagy nem tudom. Használtam két alkalommal, egy ilyen farokra hozható, gyűrű vibrátort. De kicsi volt, úgy hogy kidobtam. Lehet hogy az okozta?

#pénisz #Véreres farok #Látható erek #Elszakadt erek
2023. jún. 29. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha elszakd, lila és nrm áll fel. Inkább jót tettél Vele.
2023. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz, pár nap és felrobban, úgyhogy menekülj, de a farkadat valahogy hagyd otthon 🤣🤣🤣
2023. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Valaki jelentse ezt a cigányt, mert még a kulcsszavakból is kilopta a vasat!
2023. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megpattanna benne ér akkor belilulna és k.rvára fájna, nem állna fel teljesen.
2023. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem
2023. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azért nyafognék, ha nem állna. Ha feláll, annak örülj, mert 40 felett a férfiak felének már nem áll.
2023. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!