Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire érzitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire érzitek a gumival és a gumi nélküli szex között a különbséget?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát azért van különbség
2023. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Felébredt a gumiellenes lobbi?
2023. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak kíváncsi voltam sr
2023. jún. 28. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen megérzem a különbséget.Gumi nélkül ezerszer jobb a szex.
2023. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Másabb sokkal.
2023. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Az összes le van pontozva, de tényleg sokkal jobb gumi nélkül... Csak hát mérlegre kell tenni, ha nem szedsz gyógyszert vagy használsz spirált, akkor nagy az esélye, hogy teherbe esel, és ha nem akarsz gyereket, abortuszra vagy esemény utánira szorulsz... nem a legjobb választás. Viszont ha spirált használsz, könnyen léphetnek fel komplikációk, elmozdul, stb, gyógyszernél pedig hormonális változások történnek. A gumi a legbiztonságosabb fogamzásgátló minden szempontból.

Viszont olvastam az interneten hüvely sapkáról, nem próbáltam, drága és nem tudom, milyen lehet

2023. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

A fogamzásgátló tabletta az orvosilag legbiztosabb módszer, a gumival szemben ezzel gyakorlati értelemben nulla* az esélye a megtermékenyülésnek (most az "elfelejtettem bevenni egy nap" jellegű nőgyógyászatra érkező tinik esetét mellőzzük), soha nem szakad ki, nem fogy pont akkor el, amikor épp kellene, nincs bekorlátozva általa, hogy hány együttlét lehetséges ("három darab gumink van, ennyit osszunk most be"), és alapvetően: nincs olyan fogamzásgátló módszer jelenleg, sem a spirál, sem az óvszer, sem a kúp, sem semmi más egyéb, ami százalékosan statisztikailag annyira biztonságos, mint a fogamzásgátló tabletta.


*Igen, mindenkinek van egy története a valakinek valakijéről, aki fogamzásgátló tabletta állandó és rendeltetésszerű használata mellett esett teherbe - nos, egyfelől itt nem tudni a dolog tényleges hátterét, valóban mindig pontosan bevette-e a tablettát (könnyebb hárítani a felelősséget, mint azt mondani, hogy "igen, hülye voltam, időnként elfelejtettem, kimaradt"), másfelől olyan egyedi esetek is vannak, hogy valakiről szakorvosilag megállapítják, hogy meddő, aztán mégis teherbe esik. Van ilyen. Attól még ez a legbiztosabb fogamzásgátló eszköz.

Arról nem beszélve, hogy ez semmilyen szinten nem csökkenti a szexuális élményt.

A nemi betegségeknek pedig megbízható, tartós párkapcsolatban nincs (vagy csak elhanyagolható) a szerepük.

2023. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Sokkal jobb nélküle. Nem tudom pasiknak mennyit tompit az élményen, de nálam sokat. Alkalminal viszont elengedhetetlen, meg tabu mellett is.
2023. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon nem szeretem a gumit. Szeretem érezni a párom teljesen és imádom, amikor belém élvez. Nyilván olyan a kapcsolat, hogy nem lenne gond egy becsúszott baba sem.
2023. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer kétszer csináltuk gumival a pasimmal nagyon rossz volt éreztem hogy van ott valami és nem tudtam úgy elmenni ahogy szoktam gumi nélkül imádom
2023. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!