Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, milyennek írnátok le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyennek írnátok le a különbséget a gumival történő és a gumi nélküli behatolás között a női hüvelybe?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Sokkal-sokkal jobb gumi nélkül! Nedvesebb, jobban csúszik, selymesebb, sokkal jobban érzed a p.ncit! Kár, hogy ezt nem mindenkivel csak akiben már 100% megbízol és szed tabit.
2022. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Számomra sokkal melegebb és ingerdúsabb érzés volt gumi nélkül. De igazából én úgy vagyok vele, hogy fontosabb a másik egészsége és az amit ő szeretne ezzel kapcsolatban, mint az hogy gumi nélkül jobb érzés nekem.
2022. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 NTBS ***** válasza:
86%
Gumi nélkül sokkal intenzívebb, csak nagyobb a teherbeesés valószínűsége is.
2022. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
29%
Hàt...van a spagetti egy egyszerű vidéki étteremben, meg van a Mamma-é. Pontosan ennyi a különbség szàmomra.
2022. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Gumi nelkűl mint ahogy írták csodásabb az a puha bársonyos sikamlós érzés .Na de gumiba mind ezek nálam megszünnek és nem is stimulál annyira így le is lankadok .
2022. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy mondanám, hogy összehasonlíthatatlan. Csak gumi nélkül forever!
2022. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Gumiban dugok és nem lankadok le. Olyan nővel szoktam lenni aki tetszik, és volt olyan is hogy a nő mondta hogy nem kell a gumi mert ő szereti ha benne mennek el. Csakis gumival! Fertőzés és teherbeesés veszélye miatt.
2022. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!

Simogatták már a fejedet?

Na és simogatták már úgy, hogy közben egy sapka volt rajtad?


Na, kb ilyen a különbség.

2022. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Olyan mint zokniban lábat mosni.. :D
2022. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
9-es! meg kívülről nyalogatni a mézesüveget.
2022. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!