Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban a legtöbb esetben már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a legtöbb esetben már szex nélkül élnek együtt a negyvenes párok? (Nem a friss kapcsolatban hanem a tartós kapcsolatban élők!) 48 F

Figyelt kérdés

14 éve élek együtt a párommal. Együtt alvás és szex az első 3-4 évben volt csak. Aztán fokozatosan teljesen megszűnt. A kapcsolatunk ezen kívül tökéletes, erős a kötődés közöttünk. Nincsenek vitáink, segítünk egymásnak, stb. Gyakorlatilag a szex elmúlta után lett harmonikus a kapcsolatunk.

Fontos tudni, hogy már nem vagyunk fiatalok. A negyvenes éveinket tapossuk. Gondolom más negyvenes párnál is hasonló a helyzet mint nálunk.



2023. jún. 26. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
25 eve egyutt es most 47 vagyok, ritkult de nem szunt meg, most atlagban heti 1. amut irtal a vegen ugyanaz, eros kotodes, nincs vita.
2023. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
55 éves férfi vagyok több mint 30 éve házas. Az utóbbi egy évben ritkult a szexuális együttléteink száma, de így is legalább 7-8 naponta egyszer van. A feleségem nem kíván többet. Ha ennél kevesebbet szexelnénk nekem nagyon nehéz lenne, mert a szex mindig is fontos része volt a kapcsolatunknak. A negyvenes éveikben heti 2-3 szex volt az átlag. De tudom hogy minden házasság más, nem hiszem hogy érdemes összehasonlítani.
2023. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
43F vagyok. 5 év együttélés után házasodtunk össze. Az esküvőig heti 2-3 szex volt. Az esküvő után nagyon gyorsan lecsökkent havi 1-2 re, majd mégkevesebbre. Nemrég voltunk 10 éves házasok, és csak pár havonta egyszer van valami, de van hogy akkor is csak egy orál.
2023. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem!

Mi 9 éve vagyunk együtt, én ( férfi) 50 vagyok a párom 46.

Heti 2 szex átlagosan megvan.

Mondjuk annyi változás történt, hogy az elején ez 3-4 volt hetente...

2023. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
49 F és 52 N vagyunk. 29 éve együtt. Harmónikus a kapcsolatunk és van kb. heti egy szex. Ha szabin vagyunk, vagy jobban ráérünk, akkor több is.
2023. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
53 éves férfi vagyok, a feleségem 44 éves. Három gyerekünk van, a korunkhoz képest kicsik, 9, 7 és 4 évesek. 18 éve vagyunk együtt, 13 éve élünk együtt. Mindig volt és van is szex. Amikor a gyerekek még nagyok kicsik voltak, akkor ritkábban, nehéz volt megoldani. Most is legalább heti 2-3x van szex, a feleségem konkrétan a szexualitása csúcsán van. Inkább én kezdek öregedni, már nem akarom folyton, ennyi elég nekem, de ha az asszonyon múlna, minden nap mehetne. Mindkettőnknek sok kapcsolata volt a megismerkedésünk előtt. Soha nem vettünk be harmadikat, nem volt párcsere, semmi ilyesmi. Van pár segédeszközünk, néha kitalálunk valami újat, ennyi.
2023. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk havi 2-3 alkalom van. 44/43 pár, 14 éve együtt, 2 gyerek.

Nyilván az elején sokkal többet szexeltünk, sokkal több alkalmunk is volt, és fáradtak sem voltunk annyira, amikor csak ketten voltunk. Mostanában néha örülök, hogy aludni van erőm este.

2023. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 22 éves házasok vagyunk,közel az 50-hez.A második gyermek születése óta nem szeretkeztünk. Sajnos a párom nem igényli, legalábbis velem nem. Talán nem csalt meg. Nekem nagyon rossz.
2023. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja sokan vannak akik érzelmileg, szexuálisan totálisan kihűlt kapcsolatba ragadnak bele a gyerekek, a közös vagyon vagy szimplán csak a megszokás miatt. Ha nektek (mindkettőtöknek!) csak ennyi az igénye akkor egészségetekre. Ha valamelyikőtöké magasabb... hát ja az elég komoly problémát tud szülni.
2023. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
47 vagyok, a feleségem 45, a szeretőm 34. A feleségemmel van több szex, heti 1-2, a szeretővel fix heti 1 alkalom. Szóval nem törvényszerű ez...
2023. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!