Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt alvás 4. és 5. randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás 4. és 5. randin is, aktus nélkül. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szex nem történt, mert a nő nem szerette volna még, viszont első alkalommal kézzel lett kielégítve a nő, majd a 2. együtt alvás alkalmával orálisan is. A férfi sehogy sem.

Mit gondoltok?


F/33, N/28


2023. jún. 23. 23:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

1,5 hétig aludtunk együtt a kapcsolatunk elején, szex nélkül. Nem kell mindig ezzel nyitni


N

2023. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Ebben az életkorban ez minimum furcsa. Most vagy szeretne szexelni, vágyik rád, stb. vagy nem. Én nem jönnék össze harmincas éveimben valakivel CSAK a szexért, de bizonyos fokú vonzalomnak lennie kell, különben megette a fene. Különben meg mit alszotok együtt, ha nem akartok szexelni? Én azt mondom, hogy 2-3 randi az, amennyit megéri várni. 1. randi végén csók, 2. randi végén petting, 3. randi végén szex
2023. jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jó ez a 3 randi szabály de arra sosem gondol senki hogy valami miatt mondjuk nem megoldható, hogy ilyne gyors legyen a tempo. :D pl: a többségünk húszas évei végén nehezen él egyedül, főleg Pesten. Iszonyat albérletárak vannak. Én meg az a fajta nő vagyok, aki megbeszélés nélkül nem rángat fel új pasikat szexelni.


Ez visszaveti a spontaneitást, de valóban nagyon kellemetlen, ha mindkét lakótárs ott van, nyugodtan főzni se tudunk a konyhában, vagy szex előtt, után zuhanyozni.


De biztos sokan nem csinálnak ebből ügyet.

2023. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13-as, ha ilyen külső, hátráltató tényezők vannak, akkor érthető, ha nehezebben jön össze. De ha valamelyik (esetleg mindkét) fél egyedül lakik, akkor reális az, amit 12-es írt.
2023. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 Nézd, nekem a feleségem egy koliszobában is meg tudta oldani, hogy kettesben legyünk, voltak esték, amikor a többiek átmentek mashoz aludni, hogy nyugodtan tudjunk szexelni; mindent meg lehet oldani, megosztott albérletben is (fél London olyanban él egyébként).


Értem, hogy vannak hátráltató tényezők (nekem pl van több lakásom is, vagy kiveszek egy hotelszobát, ha azon múlik), amik kevésbé szerencsés embereket jobban érintenek. De azt gondolom, hogy kell legyen egyfajta egészséges szexuális vonzalom két fél között, mert ha ez nincs, akkor az egész dolog elbizonytalanítja a feleket, hogy mit is csinál a másik.


Én 34 vagyok, nem vagyok szexközpontú, nem nyüstölöm a nőket, nem történne semmi, ha X ideig nem szexelnénk. De az első szexnek relatíve záros határidőn belül meg kell történnie. Nem fontos, hogy pont a harmadik találkozón, hiszen lehet az elsőn vagy az ötödiken is, de mi értelme van találkozgatni valakivel, ha annyira nem vágysz rá, hogy lefeküdj vele?

2023. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!