Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin együtt alvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin együtt alvás?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedem egy lánnyal, két hét múlvára tudjuk összehozni a második randinkat mert sajnos az ország másik felében lakik. Viszont mivel ilyen messze van és most ő jön hozzám úgy beszéltük, hogy nálam alszik. Őszinte leszek: nem tudom mire számítsak. Férfiból vagyok persze hogy akarnék szexet, viszont nem akarom hogy azt higgye csak arra hajtok. Milyen tempó nem túl nyomulós de még érezheti hogy kívánom?

Nagyon tapasztalatlan vagyok, eddig csak egy kapcsolatom volt de az még tinikoromban alakult ki és 6 évig tartott.

Első randin amúgy nem volt semmi, csak ölelés.

23 évesek vagyunk mind a ketten.


2023. márc. 12. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

"Férfiból vagyok persze hogy akarnék szexet"


Kanos vagy, ezért akarsz dugni. Magadként gondolj magadra, ne mint egy farokra.

2023. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Beszeld le vele hogy tervezi az estét lehet neki csak chips meg kola film az összes terve.
2023. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vele kell megbeszélned. Nem mindenki egyforma. Nekem volt olyan pasim akivel elsőre voltak dolgok volt akivel másodjára. Kérdezd meg tőle mit szeretne. Nem ciki ez.
2023. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Most komolyan!


Minek kezdetek olyannal kapcsolatba, aki a világvégén lakik?


ŐSZINTÉN!


Mennyi esély van arra, hogy pár hónapon belül összeköltözzetek?

2023. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolatnak indult, csak elkezdtünk beszélgetni és valahogy alakult. De amúgy miért csak pár hónapban lehet gondolkozni? 1-2 év is belátható távolság. Nekem állásom van, saját házam jó helyen. Ő még tanul egy évig de el tudna helyezkedni itt is.
2023. márc. 12. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
#5: Mert potyogtatni kell azokat a gyerekeket, lehetoleg minel hamarabb, minel tobb kulonbozo ferfitol. Nem logikus?
2023. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiból vagyok persze hogy akarnék szexet"


Tisztában vagy vele, hogy a nők is akarnak és szeretnek is szexelni, ugye?

Ha nem így lenne, azt úgy hívnák nemi erőszak.

Ne érezd magad különlegesnek ettől, ez egy normális EMBERI tulajdonság.

2023. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: tényleg beszélj vele erről. Hogy hisz-e neked az más kérdés. De majd alakul. Ha ő is akarja, miert ne?
2023. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!