Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legenda vagy valós eset az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legenda vagy valós eset az, amikor szexelő párok összeragadtak?

Figyelt kérdés
Mi lehetett a megoldása ennek az igen csak kellemetlen helyzetnek? Nagyon kínos, aktus lehetett azok számára akik ilyet átéltek.

2023. jún. 22. 11:40
1 2 3
 11/22 Senior Séf ***** válasza:
27%
Olyan ez,mint a nyúl "összepárzása" a patkánnyal. Mindenki hallott már ilyen esetről,de látni senki sem látta. Urban legend. Az alapját az összeragadó kutyák látványa szolgáltatja annak, aki nem ismeri a két faj anatómiája közötti különbséget. A szuka vulvájában van egy gyűrű ami görcsbe rándul párzás közben, szorosan körbezárva a hímtagot. Erre a párzás sikerességéhez, azaz a minél nagyobb számú petesejt megtermékenyüléshez van szükség. Ugyanehhez járul hozzá a kan kutya hímvesszőjének ejakulálás közbeni megduzzadása. Tehát mindkét fél genitáliája erre van berendezve. Ez pedig az emberesetében egyik fél esetében sem teljesül. Evolúció bácsi nem hülye. Amire adott fajnak nincs szüksége, azzal nem ruházza fel.
2023. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Barátnőm járt így, a saját férjével. Kínos, nem kínos, megtörténik. Nyilván nem volt egyszerű a dolog, mert meg kellett várni, amíg valamelyikük lelazul. Azt mondta, hogy kb. egy fél órát várniuk kellett.
2023. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
Uccsó,te ezexerint kutyákkal barátkozol.
2023. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
A mi kutyáink is összeragadtak, egy idő után szét váltak.
2023. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

13


Barátkozom én kutyákkal és macskákkal is, de barátnőnek embereket tartok/hívok.

2023. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Senior Séf ***** válasza:
19%
Pedig jobban is megválogathatnád a barátnőidet, kedves utolsó. Ugyanis nagyon finoman kifejezve is erős nagyotmondás az, hogy összeragadt a férjével. Hadd áruljam el neked, hogyan működik a pénisz. Ha (és amíg) inger éri, erektál. Ha az inger megszűnik, urambocsá" kellemetlen, vagy fájdalmas érzés lép a helyébe, a kemény dákó helyén csak egy hüvelykujj nagyságú petyhüdt bőrdarab fityeg. Nincs a földön olyan pina, ami azt a kis nokedlit annyira szorítaná, hogy ne csússzon ki.
2023. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%

16


Rendben. Akkor te nyertél. A barátnőm egy hazug k.rva, a sztori egy kitaláció.

2023. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Senior Séf ***** válasza:
17%

Te mondtad. Én jóval finomabban fogalmaztam.

Mindenesetre azon te is elgondolkodhatnál, hogy sehol,egyetlen szakkönyv, de még csak egy hiteles cikk sem említi a jelenséget, még érintőlegesen sem. Szenzációhajhász emberek meg mindig voltak és lesznek. Közel 60 éve, gyerekkoromban is beszéltek hasonló esetről az idősebb fiúk, hogy egy ez meg ez a szomszédasszony mekkora qurva, és hogy egyszer úgy vitték el a mentők. 35 éve 8 évig magam is mentősként dolgoztam, és a lányom kérdezgetett, de az országban egyetlen kolléga sem volt ilyen esethez riasztva.

2023. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

18


Értem. Tehát azért, mert TE mindent tudsz, ezért egészen biztos kitaláció, amit a barátnőm bizalmasan elmondott nekem, amiről egyébként én nem kérdeztem, csak egyszer feljött témaként, hogy méretbeli problémáik vannak a férjével és elmondta, hogy egyszer ez történt. De biztos kitalálta, én meg balgán elhittem, de TE szerencsére elmondtad, hogy mizu és amit TE elmondtál, az úgy van. Oksi. Köszi. Megköszönném, ha megpróbálnál ellenállni a kísértésnek és nem válaszolnál erre. Már elmondtad a TE véleményed, megértettük, felfogtuk, nem kell megismételni. Köszi és kellemes vasárnapot.

2023. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 Hagyjad, nem éri meg neki még válaszolni sem, csak szimplán most kifogtál egy idiótát aki mindenkinél mindent jobban tud és bele áll másokba. Az ilyennel tényleg fölösleges vitát folytatni xd
2023. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!