Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legenda vagy valós eset az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legenda vagy valós eset az, amikor szexelő párok összeragadtak?

Figyelt kérdés
Mi lehetett a megoldása ennek az igen csak kellemetlen helyzetnek? Nagyon kínos, aktus lehetett azok számára akik ilyet átéltek.

2023. jún. 22. 11:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%

Az a megoldás hogy fürdeni kell, és akkor nem ragadtok össze a kosztól


Ezt a kérdést nyilvánvalóan egy álmodozó szűz incel/femcel írta ki, aki a légypapíron kívül semmivel nem fog összeragadni

2023. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk főiskolán volt szexuális képzés is :), egy mentőorvos tartotta. (dr. Witmann Géza) Ő azt mondta van ilyen, a nő kaphat görcsöt, amit csak kórházi körülmények között tudnak kezelni. Ilyenkor letakarva viszik a hordágyon az emeletes beteget...
2023. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Én akkor sem hiszem el. Szerintem csak trollkodott a tanerő, aztán jól szétröhögte magát hogy a sok nebuló hogy bevette 🤭
2023. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Első te kicsit buta vagy ne haragudj, de szerintem nincs ezzel akkora baj, ha fejleszteni tudod magad. Több mint valószínű, hogy előfordulhat a kérdésben szereplő dolog. Ahogy a második írta, egy műsorban görcs volt at ok.
2023. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Létezik ilyen. Mondjuk kb. egymillió aktusból egy végződik így, szóvval nem mondható gyakorinak, de orvosilag igazolt, hogy azért ritkán előfordulhat.
2023. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Oké, tudományosan elfogadott, valid publikációt kérek ami alátámasztja!


A WEBBeteg, nőklapja caffee, origo, index nem valid publikáció,szólok előre!

2023. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg van ilyen, szerencsére nagyon ritka. Azt a sztorit, amit a mentőorvos mesélt, ismerősöktől én is hallottam.

N

2023. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

De a férfi pénisze lekonyulva, hogy tudna beszorulni bárhová?

Elképzelhetetlennek tartom.

2023. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig már történt ilyen!Szex közben meg ijed a lány és a huvelye össze zár!A férfi pénisze meg még keményebb lesz!Csak a türelem és a nyugalom segíthet!Lassan feloldodik a huvelygorcs!
2023. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Első barátnőm (akkor 16 éves) erre hivatkozva nem feküdt le velem
2023. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!