Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farkú férfiak (15cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farkú férfiak (15cm alatti)! Milyen tapasztalataitok vannak swingerben, többesben vagy párcserében?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#8 több százan nem szoktunk lenni, de tény hogy szombatonként most már bőven 120 felett van a létszám. A megállapítás másik fele (az emberek 95%-ának átlagos van, s mégis elég jól érzik magukat az emberek) megállja a helyét :)
2023. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Centiben ez mi nektek?
2023. jún. 21. 21:34
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 az évek alatt bejártam Mo. összes klubját, szerintem bőven 100x felett voltam összesen klubokban, de még egyikben sem láttam vonalzót senkinél 😂


Most komolyan pontosan mit is akarsz megtudni???


Hogy a bejáratnál lemérik-e? Nem.

Hogy bent méricskélik-e? Nem.

Hogy a szimpátia felmérése a farokmérettől függ-e? Nem.

2023. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez sok mindenre választ ad, hogy 0 komment jött az eredeti kérdésre.
2023. jún. 22. 08:08
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

#11 Nem azt írtam, hogy több százan voltak, hanem azt, hogy több mint százan!!!

Kérdezőnek: ránézésre 13-15 centis átlagról beszélek!

2023. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%

#14 márpedig kaptál választ több embertől is csak nem akarod észrevenni. Akkor szájbarágósabban:

15 cm alatti férfiak tapasztalta swignerben, többesben, párcserében: pozitív és be tudnak szállni több helyre is HA szimpatikusak, vonzók az adott párnak.

2023. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!