Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszabb távú erényöv viseléss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb távú erényöv viseléssel kapcsolatban meg tudnátok osztani a tapasztalataitokat egy, a témában ismerkedő párnak?

Figyelt kérdés

Mi egy 20-as éveinek közepén járó fiatal pár vagyunk. Az erényöv már egy ideje része életünknek, de eddig csak rövidebb időszakokra volt a páromon. Aki hosszabb ideje hord erényövet, Nektek milyen tapasztalatotok van? Hosszabb táv nekünk azt jelenti, hogy évek óta (mondjuk 3+) hordja valaki folyamatosan (legfeljebb egy-két rövid kihagyással).

Egyrészt milyen hatásai vannak mentálisan?

Miben változott a párkapcsolatod (ha van aki őrizze a kulcsait)?

Mennyire változott meg a szexuális életed?

Mi a helyzet az öv megszokásával, a napi életben egyes szituációkkal (pl fürdőben, kondiba stb)? Hogyan oldod meg a dolgokat?

Egészség szempontjából van kockázat? Merevedésre milyen befolyása van? Méretre? Lehet belőle maradó probléma?

Mennyi időnként van nálatok szabadláb, orgazmus?

Milyen övet hordasz? Ketrec, teljes öv? Milyen fajta?

Elnézést hogy ilyen sok a kérdés, de szeretnénk ha hosszabb távon része lenne az életünknek a párommal ez a kis "játék", de számos kérdésünk van :)

Köszönöm ha segítetek benne, minden tanácsot szívesen veszünk.

A negatív válaszokat kérem tartsátok meg, mi mindketten élvezzük ezt, így kérem ezt vegyétek figyelembe.



2023. ápr. 9. 14:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem rendszeresen rám teszi. Sose tudom mennyi időre.


Mentális része:

Először kicsit megalázónak éreztem teljesen elvette a férfiasságom, de ahogy haladtunk előre a kiszolgáltatott érzés lett egyre izgalmasabb. Óriási bizalom kell ehhez, hogy teljesen átadjam az irányítást és elfogadjam, hogy én vagyok az alárendelt ő pedig a domináns. De ezt ösztönösen elfogadod és megszereted. Azért fontos a bizalom, hogy a kulcs őrző hölgy ne éljen vissza ezzel. Nem az van, hogy parancsol nekem, de ő a domináns. Ettől pl

Ugyanúgy elmehetek barátokkal sörözni ilyesmi de ehhez az ő engedélye kell, és ő megemgedi mert ő is szeret és nem él vissza a kulccsal . Ez nem azt jelenti, hogy mindenben ő dönt és Te egy csicska vagy ha szeretitek egymást ugyanúgy figyelembe vesz téged de övé a végső döntés. Ösztönösen figyelelmesebb kedveebb és odaadóbb lettem vele mert csak ő számít. Teljesen elveszti az ember az egóját és az önzőségét mert csak a párod fog számítani. Ráadásul mindent megteszek amivel a kedvében járhatok és csodálatos érzés látni, hogy ennek mennyire örül és így mennyivel boldogabbá tudom tenni.


Szexuális élet:

Előtte már nagyon megszoktuk egymást, gyakorlatilag feladat volt a szex amit le kell tudni még akkor is ha mindig elélveztünk mindketten. Egy idő után már előfordukt, hogy hetekig nem szexeltünk ezzel más intimitás is kezdett eltűnni. Az erényöv után teljesen megváltozott. Mivel nem tudok masztizni és szex sincs de folyamatosan izgat, simogatással villantással mikor hogyan így a folyamatosan gyűlő de ki nem élt szexuális vágy miatt sokkal többször majdnem mindennap kinyalom orgazmusig természetesen amit nagyon élvezek. Azóta sokkal gyengébbek vagyunk egymással és sokkal folyamatosan össze bújunk és összebújva is alszunk. Mióta erényövem gyakorlatilag jobban élvezik egymást még úgyis, hogy nem tudunk effrctive dugni. Felfedeztük új technikákat amikkel nekem is lehet orgazmusom a farkam nélkül. De azt az orgazmust mindig ki kell érdekelni így állandó an a kedvében járok mert sosem tudhatom mikor dönt úgy, hogy megérdemlem.


Egészségügyi része:

Nincs semmi probléma. Ha a méret jól van megválasztva és folyamatosan tisztán van tartva.


Mindennapok:

Munkában is rajtam van meg igazából bárhová megyünk mindig. Megfelelően méretű ketreccel és nadrággal ez nem látszik. Fürdőbe is járunk de a nadrág eltakarja ott sem látszik. Igazából csak te hiszed, hogy mások azt nézik és látják de nem. El kell engedni.


Összességében nekünk mentálisan is jót tett illetve a szexuálisan és a kapcsolatunk is sokkal mélyebb és tartalmasabb és mélyebb lett.

2023. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
pfuj.
2023. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Akik ezt használják:

Nálatok ilyenkor az is része, hogy a párotok mással van, ti meg bezárva meg vagytok ettől fosztva, vagy továbbra is csak egymással vagytok?

2023. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

#3-as


Én az #1-es vagyok!


Mi továbbra is egymással vagyunk. Punci nyalással simán el tud élvezni a feleségem így nagyon sokáig bírja csak azzal, főleg hogy szinte mindennap kap.


Amikor farok hiánya van akkor leveszi rólam.


Egyébként lehetne mással, megbeszéltük, de nem nagyon akar, de ha mégis úgy alakul megbeszéljük a lényeg, hogy ne titkolja.

2023. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es. Ezek szerint sosincs szex a felesegeddel. Neki nincs is ra igenye? Massal se?

Ha neha leveszi kiverheted vagy azt sem?

2023. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös


#1-es vagyok.


Amikor leveszi akkor van szex vele. Ráadásul akkor elég durva és intenzív a felgyülemlett vágyak miatt.

2023. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

3-as vagyok. Köszönöm a választ 1-es!


Többieknek: nem tudom, a lepontozás miért járt, amikor csak érdeklődtem egyet, de legyen. Úgy tudtam, ez az oldal azért van, hogy tabuk nélkül lehessen kérdezni.

2023. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

3-as vagyok továbbra is:

Igazából azért kérdeztem, mert szoktam fantáziálni arról, hogy egy ilyen pár venne be engem.. és nem tudtam, hogy ez ilyenkor kéz a kézben együtt jár vele, vagy ettől még nem feltétlen.

Köszönöm még egyszer a választ.

2023. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
En felpontoztalak. A trollokkal ne torodj
2023. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

#3-as


#1-es vagyok:


A chastity nem feltétlenül cuckold.

2023. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!