Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hosszabb időre hordok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb időre hordok erényövet, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük a dolgot, mindketten benne vagyunk. Rövidebb időre volt fent, de ez csak néhány óra volt, főleg előjátékként és napközben. Nem tudom, például éjszaka mire számítsak majd?! Ő kicsit gonosz, mert nem mondja el, pedig van tapasztalata, csinálta már férfival, de most élvezi, hogy nekem még új ez a dolog. Csak annyit mond: "Majd meglátod, én élvezni fogom! ...te már kevésbé..."


Abban állapodtunk meg, hogy két hétig kell viselnem és csak az ő jelenlétében vehetem majd le, de kizárólag eü. célból. Végig felügyeli majd. Orgazmus nincs, Őt viszont ki kell elégítenem napjában akár többször is.


A vizeléstől és az éjszakától tartok. Próbáltam utánaolvasni, de sok információt nem találtam még a hosszútávú hatásokról. Pisilni lehet benne? Éjszaka, mikor merevedés lenne, fel fogok ébredni?


Fém erényöv egyébként, néhány órára kényelmes volt eddig.

Esetleg kisebesedhet?



Olyan személyek válasza érdekelne, akik tapasztaltak ebben.

Előre is köszönöm!



2023. ápr. 8. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
☹️☹️☹️
2023. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Ehhez nem tudok érdemben hozzászólni, de az tuti hogy nem normális dolog.
2023. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindkettőnket izgat, ezért is csináljuk/próbáljuk ki. Szerintem nekünk normális, neked meg nem az. Részemről oké!
2023. ápr. 8. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Jó, csak féltünk titeket.
2023. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Maradjunk a kérdésnél. Köszönöm
2023. ápr. 8. 14:08
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

A barátnőd domináns. Ez a fajta játék akkor fog igazán jól működni köztetek, ha te pedig szubmisszív vagy. Az erényövtől ne félj. Az a játék lényege, hogy a lelkedet teljes mértékben odaadod a barátnődnek, kiszolgáltatod magad neki. Ő dönti el, hogy mikor akarja használni a farkadat. Annyit javaslok, hogy zuhanyzás közben bilincselje össze a kezed a hátad mögött, vegye le az erényövet rólad és mosson meg. Ha felizgulsz, a hideg víz segít. Pisilni pedig muszáj leszel ülve, mint a lányok ^^


Lazulj el, élvezd a játékot, jó lesz :) Irigy vagyok rád!

2023. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ezzel nincs gond, jól kiegészítjük egymást! Igaz, ő jóval tapasztaltabb, de azt mondja, ez nem zavarja.


Vicces lesz így pisilni. De azért biztosan nem halok bele.


Izgulok, de azért várom. Köszi! :)

2023. ápr. 8. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Pár nap alatt megszokod.

Nem kelsz fel az éjszakai merevedésre, lehet vele aludni.


Pisilni ülve a legcélszerűbb.


Fontos, hogy ez tényleg csak akkor működik ha te eléggé sub vagy. Ehhez nagy bizalom kell és ez inkább lelki dolog, hogy mindenben alá veted magad neki , hogy ő a felsőbb rendű. Egy idő után nagyon vágyni fogsz rá a szexre vele de nem kapod meg, csak ha ő is akarja.


Nálunk a feleségem állandóan kinyalatja a punciját és olyankor hálás vagyok neki, hogy ezt megengedi számomra, számomra a punci nyalás a szex.


Nagyon intenzív izgató érzés tud lenni alávetni magad rgy erős nőnek.


Ha mindketten akarjátok és figyeltek egymásra csodás lesz.

2023. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod, de 2 naponta azért le kellene venni és megmosni a fütyköst meg az övet is. A fém amúgy jó mert kevésbé lesz bacis.
2023. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Neked már mindegy lesz, nem sokat ront rajtad agyilag.
2023. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!