Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hosszabb időre hordok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb időre hordok erényövet, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük a dolgot, mindketten benne vagyunk. Rövidebb időre volt fent, de ez csak néhány óra volt, főleg előjátékként és napközben. Nem tudom, például éjszaka mire számítsak majd?! Ő kicsit gonosz, mert nem mondja el, pedig van tapasztalata, csinálta már férfival, de most élvezi, hogy nekem még új ez a dolog. Csak annyit mond: "Majd meglátod, én élvezni fogom! ...te már kevésbé..."


Abban állapodtunk meg, hogy két hétig kell viselnem és csak az ő jelenlétében vehetem majd le, de kizárólag eü. célból. Végig felügyeli majd. Orgazmus nincs, Őt viszont ki kell elégítenem napjában akár többször is.


A vizeléstől és az éjszakától tartok. Próbáltam utánaolvasni, de sok információt nem találtam még a hosszútávú hatásokról. Pisilni lehet benne? Éjszaka, mikor merevedés lenne, fel fogok ébredni?


Fém erényöv egyébként, néhány órára kényelmes volt eddig.

Esetleg kisebesedhet?



Olyan személyek válasza érdekelne, akik tapasztaltak ebben.

Előre is köszönöm!



2023. ápr. 8. 13:53
1 2
 11/13 De La Cruse ***** válasza:
16%
Merevedési panaszokra, kielégítetlen barátnőre, és hogy sokan elhagynak mert nem fogsz tudni velük mit kezdeni.
2023. ápr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bedrik ***** válasza:
94%
Három év két hónapja vagyok folyamatosan lezárva. Azt hiszem ezt már nevezhetjük tapasztalatnak. Ha fiatal vagy és potens az éjszakáid kemények lesznek. Vizeletet üríteni célszerű lesz ülve végezni. Állva is lehet, de típustól függően megy össze vissza. Az is kérdés, hogy fér el az erényöv az utcai ruházatod alatt? Hogy tudsz benne dolgozni, mozogni? Az meg, hogy az első erényöved méretben megfelelő, kényelmes és biztonságos legyen, eléggé hihetetlen. Mi a nyolcadik típusnál tartunk és még mindig tanulunk. Nem olyan egyszerű 24/7 ben erényövet viselni, kivéve akkor, ha valaki csak fantáziál róla...
2023. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne rögtön két héttel kezdjetek. Először pár óra, aztán 1-1 nap, aztán ki lehet próbálni hogy az éjszakát hogy bírod. Nekem 2 hónap kellett hozzá hogy 1 hétig hordjam folyamatosan.

De egyébként meg lehet szokni. Egyedül az alvás nehéz, az hónapokba telt nekem.

2023. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!