Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farkú férfiak (15cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farkú férfiak (15cm alatti)! Milyen tapasztalataitok vannak swingerben, többesben vagy párcserében?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Aki pedig 180centi alatt van az alacsony?
2023. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ami a nagy farkúaknak - NEM ezen múlik még egy swingerben sem a szimpátia! Átlag méretem van, de sem mi sem a többi pár nem kizárólag a méret alapján válogatunk be további játékosokat. Sőt sokkal hamarabb hívok oda egy normális pasit átlagmérettel mint egy unszimpit akármekkorával (sőt ha annyira unszimpi valaki akkor oda sem hívom, ha próbát tesz akkor megmondom neki bocs, de te nem).
2023. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ja és még mielőtt azzal jönnél, hogy méretirigy vagyok - hívtam már oda méretesebb pasit is mert normálisnak tűnt (nem volt vele gond, tudta a játékszabályokat). S akkor mi van? Otthon a párom jónéhány dildója nagyobb mint a méretem mégsincs bennem incifinci féltékenység sem.

Amikor szólóban szállok be máshova ugyanez a tapasztalat. NEM méret alapján döntenek a párok!

2023. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2

Mi neked az átlagos méreted?

2023. jún. 21. 17:37
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

#4 15-16 körül, nem'tom tinikoromban méregettem utoljára.

Egyébként az egyik swingercimbi úgy ránézésre 15 alatti és nem is túl vastag neki - mégis van hogy egy este simán beszáll 4-5 párhoz is.

2023. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém is átlagos - volt. Ugyanis 40 év alatt a sok tolástól összement. Most nem is tudom, mennyi, mert nem érdekel. Ernyedten 8 centi. A merevedéssel már baj van. Akkor inkább lenne kisebb. Nem unjátok még ezt a méregetősdit? Vagy így akartok pontokat gyűjteni a szint lépéshez?
2023. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5

Akkor ez a kérdés nem neked szól :D

2023. jún. 21. 18:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Nemrég voltunk a Tiktak-ban. Több mint száz ember volt. A férfiak 95%-nak átlagos mérete volt. Nem ez számít itt sem.
2023. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez csak akis f@szméregető kanos gavalléroknak számít.
2023. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8

Neked mi az átlag? Mert mindenkinek más.

2023. jún. 21. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!