Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások által is szépnek mondott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások által is szépnek mondott lányok, hány szűz fiú szüzességét vettétek már el úgy, hogy nem voltatok szüzek akkor már? Hány évesek voltatok, mennyi a partner, vagy partnerek és hányadik partnereitek voltak szex terén?

Figyelt kérdés
Vagy csak a nem olyan vonzó lányoknak jutnak az idősebb szüzek?

2023. jún. 20. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Realtiv hogy szép e, sokak szerint igen, sokak szerint nem annyira.

28 evesen volt egy ilyen 24 éves "barátom" Utolsó pillanatban tudtam meg hogy szűz, es igazabol nagyon örültem neki, jol esett elsőnek lenni.

De érzetem is iánta, -mielőtt rámírna 20 szűz hogy ők is megadják ezt az örömöt!

Szivesen lettem volna vele kapcsolatban, de végül csak pár alkalom lett.

Nekem ő a 11. volt.

2023. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

3.


1. 17 évesen

2. 20 évesen

3. 22 évesen, mostani párom. :)



Mondhatni szép vagyok, de nem mindig hiszem el.. 😅

2023. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy, nekem a 3. párom volt aki szűz volt, neki meg értelemszerűen az első voltam 😂
2023. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy. Még 17 évesen történt, én is csak egy sráccal voltam előtte.
2023. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Csak egy, azt is megbántam. Soha többet nem leszek tanító néni, inkább legyen idősebb, de tapasztalt, profi a szexben (is).
2023. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: te voltál, akinek előtte meg egy idősebb pasija volt?
2023. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Szóval 11 fiú szüzességét vetted el, vagy összesen annyi partnered volt eddig? Nagyooon nem mindegy!
2023. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!