Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérjem meg a pasimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilla_19 kérdése:

Hogyan kérjem meg a pasimat, hogy orálisan kényeztessen? Egyáltalán kérhetek ilyet?

Figyelt kérdés

Amúgy is gátlásos vagyok, ha meg szexről van szó főleg, de néhányszor már lefeküdtünk egymással, viszont orális szex még nem volt egyikőnk részéről sem, szóba sem került. Én szívesen csinálnám neki is, és szeretném ha ő is csinálná nekem, de amikor eljön a pillanat sosem merem ezt így kimondani. Leginkább attól félek hogy ő nem szeretné és visszautasít...

(24/L)



2023. jún. 19. 21:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Megette a fene ha ezt neked kérni kell! F.
jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 kakukjenci válasza:
Igen, jókat mondtatok, de legtöbben a huspiaci stilust ajánljátok. Nincs olyan, szó hogy nyelvelj ki, meg cumizz le, csak egy esetben, ha a pár előre megbeszéli, hogy csúnyán fognak beszélni. Ez nagyon ritka, nem egyeztethető össze egymás kényeztetésével a kapcsolat elején. Ha már összeszoktatok, persze ki lehet próbálni. Nekem egyik párom azt mondta: hatolj be válaszom: öltözz, költözz. Puszilgatlak, simogatlak, te is viszonzod? Ide kívánkozik egy rendőr vicc : - Drágám puszild meg ahol pisilni szoktam!!! - Fáját, vagy a porcelánját? Könnyü elhibázni, mond azt hogy szopogasd meg a kis és nagyajkaimat, és nyalogasd a pici klitoriszomat! Megengeded, hogy lenyalogassam a makkodról az a nedvességet amit az előbb a cicimre kentél és lenyaltuk onnan, nagyon finom enyhén sós volt..... Valahogy igy kényeztessétek egymást!!!! Ha a szádba megy én úgy neveztem el, hogy PÓKHÁLÓ OLDÓ, nehogy lenyeld azonnak, kistoltasd meg a fiuddal, elvégre a saját testnedve, ha undorodik tőle, akkor nem szereti saját magát és aki sajátmagát nem szereti legelsősorban, az a másik embert se tudja szeretni. A dugásrol nem is esett szó, teljesen felesleges, mert még nem szeretnétek utódot. Gumi nélkül semmi "behatolás" !!! Az előváladék is fogamzó képes!!! Kívánok minden olvasómnak élvezetes kandúrozást, sziasztok - estére....
aug. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!