Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha szeretkezés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha szeretkezés közben a párotok bennetek megy el(hüvelyben) kimossátok magatokat?

Figyelt kérdés
Feleségemmel gyermeket szeretnénk de a feleségem szeretkezés után 20-25 percel mindig megy tusolni, kimosni magából az ondót. Ez normális?
2023. jún. 18. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Én ki szoktam utána nyalni
2023. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Dehogyis, én imádom, ha belém élvez! Pedig nem is akarunk gyereket, védekezünk, de a legjobb dolog a világon a párom spermája bennem!
2023. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Ki nem mossa párom, de pár perc pihenés után elmegy mosdóba is kifolyatja magából, így nem kenjük össze az ágyat vele.
2023. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Az enyémből csak úgy kifolyik. Igaz, a luka akkora a szex végére, hogy öklözni lehetne.
2023. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Pont ezt akartam írni amúgy, hogy belőlem nem tud kifolyni, mert nagyon szűk vagyok, csak apránként jön ki, van, hogy egy órán át vannak kisebb összehúzódásaim és mindig jön egy kicsi. Közvetlenül szex után is csak akkor folyik ki, ha direkt összeszorítom a hüvelyem, de akkor is csak egy kicsi jön. Max. intim zuhannyal tudnám kimosni, de az már káros olyan gyakorisággal, amilyen gyakran mi szexelünk.
2023. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Dehogyis! A másik barátom szokta kinyalogatni az előző eresztést, nagyon bejön neki.
2023. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
#6 Na az a kemény nem a kád széle..
2023. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem mosom ki, mert számomra izgató és nagyon bensőséges érzés magamban tudni a magját. :) De ha szex után kimegyek pisilni, akkor nyilván valamennyi kifolyik. Úgyhogy halogatni szoktam, hogy minél tovább bent maradjon.


Ő nem spriccel sokat, úgyhogy másnap sem okoz gondot ha nap közben kicsordogál.

Nálunk már nem téma a gyerek, elköttettem magam.


Volt olyan barátom, aki nagy adagokat spriccelt, azt a tisztasági betét sem fogta meg, néha tudott kellemetlenséget okozni, amikor a nadrágom is nedves lett tőle nap közben...

2023. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 ez tetszik
2023. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell kimosni - kifolyik magától, "kívülről" mosod meg hogy ne kenj mindent össze. Ez semmiben nem befolyásolja a babaprojektet. Már odakerült pár millió spermiumsejt amiből jópár ezer el is indult felfelé felfedezőútra - s elég ha csak egy célbaér.
2023. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!