Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt a legdurvább sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legdurvább sex élményetek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon általános megfogalmazás. Milyen viszonylatban gondolod a legdurvább élményt? Szenvedélyek szintjén? Különleges helyzeti élményben? Netalán SM, BDSM témában?
2023. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Egy házibuliban 3 srác is megszopatott 22/l
2023. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán durva inkább izgató volt, egy biszex nő kikötözött lefújt tejszínhabbal a farkamat is, majd kényeztetett órákon át.
2023. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kisördög1 ***** válasza:
70%
3: Aha, órákon át..Ez elég hihető..
2023. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Fiatal mazo lány kemény fenyitese
2023. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Retrofazon válasza:
64%
Egyszer volt egy sub barátnőm és bármit megtehettem vele. Nyalta a golyóimat és a fenekemet pedig egyáltalán nem szőrtelenítek. A szexet csak analisan csináltuk gumi nélkül és utána is simán szopott. A szájába is pisilhettem és le is nyelte. Érdekes, hogy a spermát viszont sosem nyelte le.
2023. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
BDSM gangbang
2023. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
6: Jó kis álmod fiam?!!
2023. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég szürreális volt nekem, találkoztam egy nővel teljesen más ügyben, aztán elég jól nézett ki, elhívtam kávézni, beültünk valahova, közben mindenféléről dumáltunk, és valahogy előjöttek az ilyen szexes dolgok. Elmesélte, hogy neki nagy vágya, hogy valaki elfenekelje, mert a pasija egy puhapöcs, aztán rám nézett, és megkérdezte, hogy volna-e nekem kedvem hozzá.


Hát volt, felmentünk hozzá, levetkőzött és pirosra vertem a seggét egy favonalóval. Utána megujjaztam, ő meg leszopott. (Tudom, most mindenki azzal fog jönni, hogy kamu, de nem...) Azután sose találkoztunk többet.

2023. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Duplán análban raktunk egy csajt egy buliban haverommal.
2023. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!