Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel élted át életed eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel élted át életed eddigi legjobb szexét? Hány éves voltál akkor? Miért vele volt a legjobb?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 10:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
26%

A kérdés elég nehéz, mivel sokféle szempont létezik abban, hogy mi volt "a legjobb" szex.


Szex a legvonzóbb nővel? 21 voltam, gyönyörű, semmihez sem fogható nyár volt. A szex maga viszont közepes.


Szex a legvadabb, legextrémebb nővel? 21 voltam, gyönyörű, semmihez sem fogható nyár volt.


Szex a legintimebb, legszeretgetősebb nővel? 21 voltam, gyönyörű, semmihez sem fogható nyár volt.


Csak az a baj, hogy ez 3 különböző nő :)

2023. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
58%
Nyári táborban haverommal meg akartuk dugni a legjobb csajt. Éjszaka mentünk és bele is egyezett a csaj. Én elkezdtem a csajba tenni, akkor haver tolta a farkát a csajnak, hogy orálisan csinálja neki. De én kaptam be és annyira jó volt, hogy hamarosan el is élvezett. Nagyon meglepődtem, és fura volt, de én is elélveztem a csajba közben. Utána nem nagyon tudtam mit kezdeni ezzel, de később egyszer iszogattunk és belementem megint a haverral az orális dolgokba. Azt hiszem biszex vagyok azóta.
2023. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%
Szexkapcsolatban volt ilyen, sorozatos orgazmust okozott a pasi.
2023. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
28%
Balaton sounden, tavaly, úgy lekúrt a srác, mai napig bizsergek, ha belegondolok... egy sátorban. :D
2023. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
21%
#12 Ez a heteró kategória.
2023. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
20%
#15 csak nem felizgultál rá?!
2023. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

Én 22 voltam a lány pedig 21. Egy művészeti táborban voltunk.

Nagyon egymásra találtunk, és egy igazi gátlások nélküli

csak az élvezetekről szóló hetet töltöttünk együtt.

Előtte is és azóta is csak kis szende ágyban, misszionáriusban

szexelő barátnőim voltak.

Számomra ez a lány volt, és marad maga a csoda.

2023. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
77%
A szeretőmmel, mindketten 40+ vagyunk. Nála összejött minden egyben, ami izgató számomra a szexben: a külseje, végig tudja vinni a szopást, nagy, feszes cickói vannak és izgatóan élvezi a szexet. Ráadásként együtt kaptunk rá az análra, amit nagyon élvez ő is.
2023. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%

A mostani párom.

Én 20f ő 18l

Isteni szép marokba való logós cicik, nagy segg, finom punci, nsgyon tágul de nem túl nagyra. Tehát dildo és a farkam már sok nem tágul annyira.

Öklözés is épp h menne.

Örülnék ha az anált is engedné de ha nem nem. A puncival is be telek. Meg talán lehetne picit szűkebb, ennyi. De igyis tökély.

2023. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy 34 éves nő, tökéletes alakkal. Rámült, és kb kiszívta az összes erőmet.

22/F

2023. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!