Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel élted át életed eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel élted át életed eddigi legjobb szexét? Hány éves voltál akkor? Miért vele volt a legjobb?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 10:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatban, egy vendéglátásban dolgozó sráccal . Vége lett, mert én komolyabbat szerettem volna már .
2023. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

29 évesen ismerkedtem meg egy férfival, akivel olyan szintű vonzalom volt közöttünk, hogy olyat korábban sosem éreztem még. Szimpla ismeretségnek indult, de állandóan forrt a levegő ha egymás közelébe kerültünk, nem is bírtunk ellenállni. A szexben nagyon megvolt az összhang, akármit csinálhatott velem, minden izgatott. Például korábban az anált el sem tudtam képzelni, de vele simán ment, és élveztem is, meg voltak más olyan perverziók is, amik csak úgy jöttek maguktól, egyikünk sem tervezte, csak megtörtént és jó volt. 2 éves kapcsolat volt, azóta is hiányzik.

39N

2023. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
24 évesen összejöttem egy 50 éves pasival. Azóta sem, azelőtt sem volt olyan jó a szex senkivel.
2023. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
18 évesen a 24 éves tanárnővel.
2023. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%

A jelenlegi párommal!


Rendesen lefeji a farkam a kis puncijával! 🤪🤪🤪


Szenvedélyes csípőmozgás, vad szex ez hiányzik a legtöbb nőből sajnos.

2023. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%

Ja


35f/25n


Vagyunk

2023. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
21 éves voltam akkor,a nő akivel szexeltem 46. Tapasztalt nő volt, jól esett vele elvesztenem a szüzességem.
2023. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Én is kipróbálnám az 50 feletti korosztályt.:D
2023. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
A mostani párommal 40 felett ismerkedünk meg, eszméletlen érzéki, tüzes, szenvedélyes.
2023. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy házas Győri kézilabdás nő.


Nagyon jó volt vele a szex.

Mivel sportolt nagyon feszes volt a feneke és a combjai. Imádott lovagolni. Iszonyat, forró, nedves és szűk volt a puncija. Nagyon jól tudott lovagolni.


De mint oly sokszor akivel jó az ágyban annak a személyisége általában nem túl szép..


Illetve volt egy másik nő.

Neki 3 gyereke volt mint kiderült.. Viszont a puncija iszonyatosan szűk és nedves volt.


Vele az volt nagyon jó, hogy minden pózban el lehetett kapni és mindehogyan kényelmes volt vele.


2 hét után felháborodott, hogy miért nem vagyok belé szerelmes és én is csak szexet akarok tőle.


Bekattant és így nem folytattuk.


Soha életemben nem szerettem bele senkibe 2 hét után.


Az más dolog mikor valaki tetszik első látásra.

2023. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!