Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti csináltatok már ilyet, vagy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy haver csaj, de tényleg csak egy haver semmi más, tegnap estig...

Szexre terelődött a téma, mesélte, hogy aznap is csinálta és rendszeresen vannak neki alkalmi partnerei, viszont semmi komoly régóta. Nekem meg nagyon régóta egyáltalán semmi nem volt. Miután ezt elmondtam neki, msolygott és felajánlotta, hogy kézzel segít rajta, ha nekem megfelel, nos nem mondtam nemet... Volt már valaki hasonló helyzetben? Vagy megtennétek ezt egy barátnak? Amúgy egyáltalán nem is volt utána kellemetlen, dumáltuk tovább meg sörözgettünk, mint két barát.



2023. jún. 10. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem igaz barát. Mert ha az lenne szex is lett vna
2023. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
előfordul ilyen.
2023. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Te nem ujjaztad meg?
2023. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Én a középsulis korszakomban sok fiú barátomat elégítettem ki unalmas vasárnapokon hol kézzel, hol szájjal. Nincs ebben semmi rossz. 37/N
2023. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!