Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti csináltatok már ilyet, vagy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy haver csaj, de tényleg csak egy haver semmi más, tegnap estig...

Szexre terelődött a téma, mesélte, hogy aznap is csinálta és rendszeresen vannak neki alkalmi partnerei, viszont semmi komoly régóta. Nekem meg nagyon régóta egyáltalán semmi nem volt. Miután ezt elmondtam neki, msolygott és felajánlotta, hogy kézzel segít rajta, ha nekem megfelel, nos nem mondtam nemet... Volt már valaki hasonló helyzetben? Vagy megtennétek ezt egy barátnak? Amúgy egyáltalán nem is volt utána kellemetlen, dumáltuk tovább meg sörözgettünk, mint két barát.



2023. jún. 10. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát.. ha nagyon kilennék éhezve, talán 😅
2023. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha igazi barát lett lenne, minimum egy szopás.
2023. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Százévente 1x van ilyen ha a lány nagyon lazán fogja fel a szexualitását, de akkor inkább a helyedben már meg is dugtam volna. Hozzáteszem ez is csak olyannak akit MÁR személyesen igen jól ismernek. Vadidegennek aki nem jön be nekik - pláne nem egy anonim fórumról - nem fogják megtenni.
2023. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Volt már ehhez hasonló. N
2023. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Ez jol esne nekem is F43, meg akar fizetnek is erte....
2023. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Akkor már mért nem szex?ez igy elég béna
2023. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Szexbe nem mennek bele, lehet hogy mas sem innen....
2023. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Ismerős.

Depiztem...piáltunk...a szájába vette a farkam....utána 50 percen keresztül kiéhezett állatként aki nem dugott 6 hónapja szétdugtam megvadulva.

Majd jött a másnap.

Levágta hogy nem fogom csókolni a vezetősèg előtt.

Viszont munka után ő az enyém.

2023. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnak nem. De valahogy az nekem nem is menne. Ha tudom, hogy barátok vagyunk akkor nekem az fejben egy olyan blokk, hogy nem tudnám.
2023. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Persze nincs ebben semmi gáz
2023. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!