Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi volt a legörültebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi volt a legörültebb dolog ami történt veletek szex közben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nincs fantáziadúsabb privivadász kérdésed mára? :D
2023. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Mit értesz legőrültebbnek?

Személy, hely?

2023. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Sátorban szexeltünk egy kempingben,hallottuk azt,hogy dörög-villámlik,de nem vettük komolyan.Hirtelen orkánerejű szél támadt,ömlött az eső.Menekülnünk kellett,de hát meztelenek voltunk,a sátort bármikor elvihette a szél rólunk,sötét volt,nem találtam a bugyimat..a barátom meg fogta a kezem és húzott kifelé ,hogy menjek már,én meg ordítottam,hogy ne már mert meztelenül vagyok még...Cudar idő volt.Kezemmel kitapintottam egy ruhámat,felső volt de nem túl hosszú azt kaptam magamra és szaladtunk egy kb 50 méterre lévő faházhoz aminek volt egy pici terasz része,de már voltak ott mások is,én meg bugyi nélkül szétázva.Takart éppen valamit,de a kezeimmel húzogattam lefelé nehogy kilátszódjon valamim.:)Fehér volt a felsőm is,vizesen kb.mindenem látszódott,próbáltam összekuporodni,hogy ne lássa mindenki,de nagyon-nagyon kellemetlen élmény volt.A szexből ez lett.
2023. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozott a melóhelyen egy nagyon helyes pasi.

De ő elvolt magában mindenkit levegőnek nézett.

Aztán kilépett.

Én meg ráírtam. Beszélgetni kezdtünk...és taliztunk is.

És ő egy őrült volt a szexben.

Tejszínhabot fújt a punimra és úgy gyalta...

A farkára is fújt és nevetett.

Full beleestem pedig 19 évvel volt idősebb tőlem.

Szóval ilyen még nem volt velem sose hogy

1. Ertem jön munka után

2. Beülünk valahova ahol körbeudvarol

3. Felmegyünk hozzá és totál gàtlástalan, de mégis odafigyel rám minden pillanatban és figyelmes.

Főz..elém rakja az ételt.. mosogat minden gond nélkül.

4. Mikor együtt alszunk akkor pedig àtölel..magához húz.


Nekem ez a pasi.

Màr nem vagyok vele, de ő egy igazi volt nekem ...de lekoptatott engem az életkorom miatt.

2023. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Folyamatosan felmeredt a szőr a pocimon, amitől nagyon zavarba voltam, pedig amúgy nem érdekel, hogy szőrcsík van az alhasamon a köldökömig, de attól megszeppentem, hogy orgazmus előtt meredezni kezdtek a szálak 😳 XD
2023. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
78%
Gyereket csináltunk, pedig nem terveztük.
2023. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!