Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi volt a legőrültebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legőrültebb dolog amire masztiztatok eddig?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Erre a kérdésre.
2023. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
BDSM fantáziára.
2023. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
A saját testemre a tükör előtt. Nem tudom mennyire őrült dolog, nekem mindenesetre az volt.
2023. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Sokszor fantazálok olyanokon hogy szertartáskénk van szüzesség elvesztése.

Egy nagy köralakú romos templomban vagyunk. Sok lány felsorakoztatva, köztük én is, valamilyen erre az alkalomra meghatározott ruhában. Utána pedig egyesével mennénk az oltárhoz ahol levetkőztetnek bennünket meztelenre és az oltárra fektetve tartanak valami punciszentelést, utàna pedig történne a behatolás és elvennék a szüzességünk.

2023. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Én egy nagy lófa..ra szoktam olyankor gondolni.
2023. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kancácska ***** válasza:
91%
Soha nem leszbiztem még de sokszor fantáziálok Hosszú Katinkával egy kemény kalandra. 29N
2023. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Huuu én meg rövid katinkára egy jó hosszú menetre szeretek masztizni,szóval katinkák és nem azok jöhetnek a privik.
2023. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy vígjáték testi fenyítést parodizáló jelenetére.

Egy zenére.

Fura fantáziákra (sci-fis témák, párhuzamos dimenzióból érkező fiúverziómmal összegabalyodás, stb.).

2023. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!