Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ha egy nő nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha egy nő nem tud elélvezni soha szex közben az nagyon rossz nektek ?

Figyelt kérdés
Saját magának sikerül de pasival nem megy sehogy.

2023. jún. 9. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

"Saját magának sikerül de pasival nem megy sehogy."


Voltam már ilyen csajjal. Velem ment neki 😎

2023. jún. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha magának megy, de a sráccak nem, akkor a srác a béna. Ergo az a kérdés, zavarja-e a srácot, hogy sz€r a szexben.
2023. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
12: Ez nem így van. A legtöbb nő orgazmusa olyan nehézkes, körülményes, hogy kb mindegyiknél személyreszabott tanfolyamot kéne végezni hozzá, mire kézzel, lábbal, vibrátorral, orgazmushoz lehet segíteni. Persze ez azért ilyen, mert a női orgazmus nem kell a szaporodáshoz, csak véletlenűl alakul ki, és sikerűl ahogy sikerűl.
2023. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
32%

12, ez nem feltétlenül van így.

Gondolom fogalmad sincs milyen egy másik emberrel ilyesmi intimitásban résztvenni. Nem az a baj hogy szűz vagy, hanem az hogy az arcod mérete és tájékozottságod mértéke köszönő viszonyban sincs egymással


Persze az is igaz, hogy vannak béna pasik. Meg olyan is van, hogy nem mindenki tud eljutni a csúcsra egy alap/szokásos képességű férfival/nővel.


De aki a 3., 4... n. pasival se tud soha sehogy elmenni, annál már szinte borítékolható valami mentális eltérés. Nekik 2 dolog oldhatja a gátat. Egyik nyilván a pszichoterápia (esetleg gyógyszerrel támogatva), másik ha találnak egy olyan faszit, aki különösen jól érti a női test és lélek működését.


6:50-es voltam

2023. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy bnom aki csak nyálas közbe tudot elmenni !

Sex közbe sajna csak egyszer tudot

De mással meg egyszerse

2023. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így elmondja, és esetleg mellette lehetek amikor magának csinálja, én nem bánom, nem vagyok olyan fafejű hogy ragaszkodjak ahhoz hogy én juttassam a csúcsra, ha amúgy más szempontból megértjük egymást, engem nem zavarna.
2023. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!