Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is rossz elélvezni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rossz elélvezni az óveszerben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak nekem fura érzés, talán mintha nem férne el a sok sperma és nem tudna kijönni mind? :D


Nagyon vágyom arra, hogy egyszer punciba élvezhessek óvszer nélkül, de sajnos nem adatik meg a jelenlegi páromnál, mert fél a bogyótól, meg mindenféle fogamzásgátlástól, kivétel az óvszer. Ezért nincs is tapasztalatom ezzel kapcsolatban.


Köszönöm a válaszokat. 23F



2020. szept. 4. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Egyetértek, nem olyan, sokkal rosszabb...szerencsére már jó ideje naturban megy👍
2020. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom milyen érzés, eddig csak barátnőmbe élveztem. Furcsa de így van. :D
2020. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már az ilyen "csak nekem..." kezdetű kérdéseket! Nyilván a Föld 7 milliárd lakójából mindig találni olyat, akinek ugyanaz a problémája, mint a kérdés feltevőjének, szóval az ilyen kérdésekre automatikusan oda lehetne írni, hogy "nem, nem csak neked".

De ami azt illeti, nekem egy cseppet sem rossz. Egyszer sem éreztem úgy, hogy nem lenne hely a spermának, és azt azért nehezen hiszem, hogy több decilitert ejakulálsz. ;)

2020. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen ez csak és kizárólag neked fura érzés, még soha senki másnak nem volt ilyen problémája.
2020. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Pont így vagyok én is, utálok óvszerbe élvezni, ezért mindig le is húzom, és kieresztem a lány testére valahova. Az óvszer szorít, még ha jó is a méret, érzed, hogy ott van, és nekem visszafogja úgymond a magömlésem, nem tudok olyan jót élvezni. Ugyancsak emiatt nem szeretek punciba se elmenni, az is szorít. 24f
2020. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért kérdeztem így, mert azt hittem, hogy én vagyok a selejt és valami fals jelenséget érzékelek. Egyébként nem több deciliter, de elég sok jön(ne). :)
2020. szept. 4. 12:12
 7/13 A kérdező kommentje:
Előző válasz a 3. kommentelőnek ment volna, csak gyorsak vagytok. :D
2020. szept. 4. 12:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem'tom azt még nem éreztem, hogy "nem férne el" de tény óvszer nélkül sokkal jobb. Annyival viszont nem, hogy a nem kívánt terhességért, vagy az STD-kért aggódjak állandóan. Tipp: ha azt érzed "nem férne el" akkor kapd ki a végén, gumi és le spricc a testre/arcra/szájba (ahova a barátnőd engedi).
2020. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Betegsége tuti nincs a leányzónak, lassan 6 éve nyomjuk óveszerben és még csak azt sem enegedte meg, hogy betegyem natúrba. :/ Szóval csak a terhesség a félő.
2020. szept. 4. 12:29
 10/13 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat. :)
2020. szept. 4. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!