Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rossz helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz helyzetben vagyok ha nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Önbizalom hiányom van a lányoknak, de ha találnék barátnőt sokat javulnék, de önbizalom nélkül nincs sok esélyem taláni. Tehát egy ördögi kör.

Annyira rossz hogy mások már a sokadik kapcsolaton túl vannak, több százszor szexeltek már én meg még sehol nem vagyok.

23f


2020. szept. 3. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért nincs önbizalmad, mert folyton másokhoz hasonlítod magad.

Lenne barátnőd azzal jönnél, hogy bezzeg másoknak jobb nője van..

2020. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így vele. Mozdulj ki többetolyan társasággal akikkel nyitottabban viselkedsz, úgy a lányos is könnyebben észre vesznek majd. Az is segít, ha barátkozol néhány lánnyal, akár olyanokkal is akik nem tetszenek, mert egyrészt később nem fogsz befeszülni, ha lányokkal kell beszélgetni, másrészt lehet, hogy megpróbálnak összehozni egy barátnőjükkel.
2020. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem ennyi idősen lett az első barátnőm.

19-20 éves korom körül én is így aggódtam, utána leszartam. sose agyalj rajta, hogy neked még nem volt barátnőd, az csak feleslegesen belevisz a negatív érzésekbe.

emberi-társas készségeket, érzékenységet felfejleszteni, másokat figyelni, tőlük tanulni, és jól szórakozni kapcsolat nélkül is, erre vezet az út.

2020. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2es vagyok, azt elfelejtettem mondani, hogy a válaszomat saját tapasztalatok alapján írtam. 28 éves koromig nem voltam kapcsolatban, viszont ezek a dolgok rengeteget segítettek + addigra leadtam a túlsúlyomat és elég sokat edzettem, szóval normális izomzatom is lett. Azóta volt komoly és alkalmi kapcsolatom is bőven.
2020. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól látod ördögi kör, amiből te egyedül te tudsz kitörni. Senki sem fog megmenteni kívülről. Ha ezt felismered és tettekre ösztönöz félig már nyert ügyed van.

Tipp: ahogy a#4-es írta, kezdj sportolni. Válassz valamilyen küzdősportot (box, thai box, judo, karate stb.) az tud önbizalmat is adni, emberek közé kerülsz meg amúgy is a sport egészséges :) A legrosszabb ha ülsz a négy fal között és keseregsz, semmi sem fog változni. Szóval mikor kezdesz változtatni? Majd holnap? Akkor 10 év múlva is csak hasonló kérdéseket fogsz kiírni...

2020. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hisztizz, ezer hasonló kérdés van kiírva. Nehéz lenne visszanézni őket és azokat elolvasni?
2020. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!