Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az ember tiniként kezd el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember tiniként kezd el szexelni akkor egy idő után már nem lesz egyáltalán szégyenlős, gátlásos?

Figyelt kérdés
Pl ha valaki későn veszi el (25 év körül) akkor nehezebb lesz levetkőzni a gátlásosat mint tiniként?
2023. jún. 6. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem ezen múlik. Én tiniként kezdtem, de évtizedekig gátlásos voltam.
2023. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem, alapvetően nem az életkoron múlik mi lesz az ember sorsa. Korreláció az van, de ok-okozati összefüggés nincs. Remélem értitek a lényeget!


Ami valóban fontos az nem más, mint hogy milyen az első (egy két) partner. Nem, nem kell se szerelem sem párkapcsolat. Tisztelet kell, őszinteség, bizalom és picike bátorság. Sajnos vannak akik több partner után is nagyon szégyellősek. Volt szerencsém ilyen csajnak nagyon sokat segíteni új szintre lépni.

2023. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Sőt, kiegészítem: nem azért lesz nehezebb levetkőzni a gátlásaidat, mert 25 vagy, hanem pont fordítva: azért vagy még mindig szűz, mert nem vagy képes/hajlandó ezt megtenni.
2023. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
19:45 kérlek, tanulj már meg egy új szót! A korrelációdról messziről fel lehet ismerni, ki írja a kommentet…
2023. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj az, ha fel lehet ismerni. Nem írok ostobaságot. Te is megtanulhatnád legalább ezt az egy szót, és nem lennél folyton frusztált amiért -ezek szerint többedszer- nem érted a jelentését 🤭
2023. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik bro'. 25 éves korod után pont az akadályoz a csajozásban ami eddig. Ezen változtass és ne hülyeségeken törpölj inkább.
2023. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!