Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valamilyen betegség okozta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamilyen betegség okozta alacsony ösztrogén szint okozhatja, hogy az ember lánya egyáltalán nem kívánja a szexet már nagyon hosszú ideje? Vagy a nagyon hosszú ideje tartó szexhiány okozza az alacsony ösztrogén szintet?

Figyelt kérdés
Harmincas éveimben járok, és hormonkezelést kapok, de a szex hiánya már azelőtt megvolt. Nem is érdekel, még magammal sem…
2022. szept. 3. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos igen, és minél később ismered fel, egyre eséjtelenebb visszaállítani!
2022. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Melyikre igen?
2022. szept. 3. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarázat, hogy a hormon kezelés, megzavarja az agyban a vágy iránti funkcionalitást. Ezáltal, az gy egy ponton elhagyja az emlék információkat, és egy idő után az inger is ismeretlen lesz!

Nagyon nehéz innen helyre hozni!

2022. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A nőknek is van tesztoszteron szintjük, és ha ez nagyon alacsony, akkor alakul ki libidó csökkenés!
2022. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha megnyugtat, engem már negyven évesen sem érdekelt, most vagyok 47 és már abszolút hidegen hagy.

Egy gonddal kevesebb…

F.

2022. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Noknél általában szules utan kb 1 évvel nő meg a libido kb százszorosára.


Szules elott szinte csak halvány vágy van ahhoz képest.

2022. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, ennek az állapot a kezdete bőven megelőzte a hormonkezelést. Több mint 15 éve nincs semmiféle nemi életem, és nem is vágyom rá. Ergo a szülés kilőve. Nem mintha akarnék gyereket. De ez mellékes.
2022. szept. 3. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy! Nézz utána mik az okok! Biztos rátalálsz a rád jellemző okokra!
2022. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az 5-ös vagyok.


Kérdezném, hogy ugye meglehet szex nélkül is lenni?

Nem akkor nagy dolog mint ahogyan írják páran.

2022. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy meg lehet lenni nélküle. Az emberi test szinte mindenhez tud alkalmazkodni, csak mentalitás kérdése. Van aki befordul emiatt, van aki öngyilkos lesz, és van aki megtanul élni a helyzettel.
2022. szept. 5. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!