Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni a párom?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy 2 éve vagyunk együtt a párommal. Az elején nagyon sokat szexeltünk, mint az elején mindenki, ott már én nem akartam, olyan sok volt. Előző 2 kapcsolatában a páromnak volt 2 abortusza, majd sajnos velem is volt egy. Utána volt valami gondja amit műteni kellett neki, ott lent. Azóta ellaposodott a szexuális életünk, még mindig gyógyszert szed rá és nem nedvesedik nem kívánja a szexet, sem a csókot, sem semmit. Az elmúlt egy évben szépen fokozatosan egyre kevésbé kívánja. Aztmondja nagyon szeret és tetszem neki, máskor meg, hogy már nem vagyok annyira vonzó vagy nemtudja. Másokat megnéz az utcán, de nem kell neki senki más. Velem képzeli el a jövőjét is, de már semmi vonzalom nincs benne. Lelki okai lehetnek? Vagy a kapcsolatunk a baj? Aztmondja mindig, hogy nem tudja mi a baj. Együtt élünk másfél éve és minden szuper, mostanában kicsit több volt a veszekedés, de ennyi. Ha van is valami szexualitás köztünk, neki nem esik jól, erőltetett és nincs kedve.

2022. júl. 7. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Utána kellene járni orvosilag, hogy maradt-e valami vissza abból az operációból. Vagy a gyógyszer miatt nincs libidója.
2022. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a gyógyszerek lehetnek a ludasok. Egy sima fogamzásgátlónak is gyakori mellékhatása a libidó csökkenés. Akkor egy ilyen gyógyszernek is simán lehet.
2022. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyógyszere befolyásolják a libidóját. Nem védekeztek? vagy megszakítással? Az abortusz miatt kérdezem.
2022. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek alaposan utána kell nézni orvosi szempontból is.

De attól tartok itt más bajok is vannak a kapcsolatban...

2022. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első körben védekezni kéne. 3 abortusz nem véletlen "baleset"
2022. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elvileg a kapcsolatunk rendben. Voltak kalandjai a páromnak és 2 komolyabb kapcsolata. Elvileg én vagyok a legjobb eddig, az együttéléssel is minden okés. Védekeztünk, folyamatosan nálam véletlen történt a gyűrű ellenére amivel a párom védekezett. Én iszonyatosan félek attól, hogy a kapcsolatunkban van a baj, de ennek semmi jelét nem látom, sokszor átbeszéltük a párommal és már nem akar róla beszélni, mert hogy majd befejezi a gyógyszer szedését ami 10nap és visszamegy az orvosához, majd megoldódik, én meg folyamat beszélnék róla, mert marha szar érzés, hogy a “saját” páromat sem tudom elcsábítani, mert hogy saját magához sincs kedve. Az első két barátjánál nem szóltak neki, hogy magömlés történt, azért volt a baj, pontosabban, hogy hova történt.
2022. júl. 7. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért észre lehet venni, ha az ember lányába beleélveznek
2022. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Ennyire nem látsz a szemedtől? Figyelj, te írod: "máskor meg, hogy már nem vagyok annyira vonzó vagy nemtudja."

Na. Ezért nem szúrtok többet, mert megunt téged. Félre ne érts, ne hibáztasd magad, mert bárkivel előfordulhat, de ne is dugd homokba a fejed.

2022. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerek teljesen hazavághatják a libidót, még nem hormonálisak is.

Műtét hatása is lehet.

És sajnos erősen benne van 2 év után a pakliban, hogy már nem lobog az a tűz, ami izgalomba hozná. Igen, szeret téged, de nem izgatod szexuálisan. Pl. a testvérét is imádhatja az ember, de nincs rá szexuális vágya. A legtöbb kapcsolatnak 1-3 év alatt ez a sorsa, akármennyire is szépítik az online forumokon.

2022. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon buta a barátnőd. Te is. Zsák a foltját.
2022. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!