Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tényleg fáradt a párom vagy csak nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

Hétköznapokon nem olyan aktív a szexuális életünk. A párom gyakran elmondja, hogy ne haragudjak, de mivel 6-kor kel minden nap, 1-1 órát vezet a munkahelyere és vissza, plusz gyakran túlórázik is, így hétköznap gyakran fáradt már a szexhez, így 5 napból kb. 2 nap szexelünk, néha 3. 😊

Én ezt sajnos magamra veszem, hogy biztosan nem is kíván, mivel én mindennap szexelnék vele. A home office-os időszakban aktívabb volt szerencsére.

Tényleg van olyan, hogy egy férfi fáradt a mindennapos szexhez?

50 éves, így nem olyan fiatal már, de heti 5 nap edz, nem iszik, nem dohányzik, egészségesen él.

Hétvégén általában szexelünk, akár reggel és este is.

36N



2020. jún. 19. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van ilyen, én sem bírom terheltség mellett ezeket, pedig 22 vagyok
2020. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális szexuális élet, nem tom mi a probléma.
2020. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na az én férjem is ezt szokta mondani

De én örülök, ha kéthavonta van, lassan már annak se... na ez probléma.

A tiétek még nem, nyugi.

2020. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, végülis heti 3-4 szex egészen jó (főleg, hogy nem élünk együtt), csak anno beharangozta, hogy neki mekkora libidója van, így én azt hittem, hogy napi 3x akar majd szexelni vagy ki tudja...
2020. jún. 19. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen előfordul az ilyen. Nem kell mindent magadra venni. Ha neked fárasztó napod volt, akk is képes vagy szexelni?

L

2020. jún. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50 évesen heti két három szex az szerintem még jónak mondható. Nálam már csak havi egy van, jobb esetben. 47F
2020. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen körülmények között, amit írtál, teljesen normális, sőt, kifejezetten jónak mondható.
2020. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hazudik. Bár ki tudja...
2020. jún. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!