Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők vagy a férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiaknak viselik nehezebb a szexhiányt? (szavazás)

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Nők
Férfiak
70 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
en*
2022. máj. 30. 09:41
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak! A f@szt könnyebb helyettesíteni.
2022. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a libidótól és a személyiségtől függ, nem pedig a nemtől. Én például eleinte nehezen viseltem, aztán ahogy csökkent a libidóm egyre kevésbé kezdett érdekelni a szex.

36/F

2022. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

2, a szex nem arról szól hogy faszt kapsz vagy adsz! Ennél sokkal komplexebb bármilyen ember-ember interakció, és bizony lelki szükségletek is vannak, amiket erotikus együttlét (akár petting) tud kielégíteni.


Egy pasi max nyalcsorgató lesz ha nem szexel. A nők egy jelentős része pedig frusztrált, depis, gonosz hárpiává tud vedleni, ha "nem kapta meg". Majd ha nagyobb leszel és dolgozni fogsz nőkkel is, akkor figyeld meg hogy ezt mondják egymásra! 😁

Nem véletlen!!!



F30H

2022. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ferfiak. nem kell a kamu
2022. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Férfiak sokszor nehezebben viselik legalábbis az első években. A legtöbb nő tökéletesen el van szex nélkül. (Persze társat keresnek ,szóval nem azt írtam, hogy társ nélkül hanem szex nélkül.)

#4 "A nők egy jelentős része pedig frusztrált, depis, gonosz hárpiává tud vedleni, ha "nem kapta meg" EZ A MONDAT ÍGY HÜLYESÉG AHOGY VAN. Max kevés nőre igaz lehet. Én már 5 éve élek egy szexmentes kapcsolatban. A barátnőm nem akar szexelni. Beleástam magam a témába , sok cikket és könyvet elolvastam. Valóban vannak szexet szerető nők de csak egy kis részük ilyen. Persze különböző okoknál fogva szexelnek. Meg akarnak felelni a férfinak, kapcsolat megtartás, ne csalja meg a férfi őket, valamilyen előny megszerzéséért. Sajnos a tartós kapcsolatokra is pontosan az jellemző, hogy pár szép év és vége a szexnek és 90% a nő hagyja abba.

2022. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván a férfiak, mivel nekik nagyon jó a szex, nekünk meg nem

Nem is értem a nők miért csinaljak mikor orgazmusuk sincs

2022. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

A férfiak.

Kutatások bizonyítják, hogy a férfiak ösztönösen még az életüket is kockáztatják a szexért.

2022. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szexhiánnyal az a baj, hogy szeretethiánnyal, öleléshiánnyal párosul. Ezt szerintem hosszú távon nem lehet jól viselni, ha egészséges szexualitásod van. Se nőnek, se férfinak. Úgy hiszem, hogy általánosságban a szexhiányt a pasik bírják rosszabbul, a szeretethiányt a nők.
2022. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen 9, de a szex -jó esetben- nem csak az agyatlan tunkolásról szól, egyik nemnél sem. Másrészt a férfiaknak is szükségük van gyengédségre, adni és kapni is.


Van, aki az intimitásban kapja meg (főleg ha az érintés a legfőbb szeretetnyelve), akár petting során, akár erotikus komponens nélkül. Egy biztos: ha a fejemre lenne írva milyen vagyok az ágyban, már hülyére kerestem volna magam $

2022. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!