Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt még olyan férfi akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan férfi akit nem izgatnak az úgynevezett szexi fehérneműk hanem teljesen semleges hatással vannak rá?

Figyelt kérdés
igazából nekem édesmindegy milyen fehérneműt hord a barátnőm ha tiszta és ápolt fehérneműtől függetlenül megkívánom
2023. jún. 5. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jelen. Az érdekel, ami alatta van. :D úgyis lekerül elég gyorsan a textil.
2023. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Senkit sem érdekel a "szexi" fehérnemű!

Ezt csak a b...atlan nőknek találták ki, akik beveszik hogy majd ettől kívánatosak lesznek.

De úgyis rájönnek hogy rohadtul nem változtat egy drága fehérnemű semmin az égadta világon😂😂😂😂😂

2023. jún. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En sem szeretem a csipkest. Valahogy az az erzesem, hogy fuggonybol keszult. Ami fontos es izgato szamomra viszont az, hogy tiszta legyen. Korabbi lannyal elofordult, hogy szovais tettem, hogy bocs de nem okes, hogy a feher mar nem feher … eleg ciki volt.
2023. jún. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Izgat, de nekem nem az a szexi, amit a szexshopok kirakatában látsz. A francia bugyit szeretem, illetve a bugyi + póló kombináció elveszi az eszem.
2023. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Rocco20 ***** válasza:
Engem a meztelen női test izagat de az nagyon.
2023. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Én a pizsit szeretem a csajokon. Meg ha az ingemben alszanak, és reggel úgy mennek ki mosakodni 😋
2023. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amiket előttem írtak ahhoz képest a kettő között vagyok.

A kurvás hivalkodó hatásvadász fehérnemű vagy ruha nem vonz. Pl. neccharisnya, fűző, latexjellegű ruha..

De egy ízléses vonzó csábító annál inkább.


Akiket egyáltalán nem vonz a fehérnemű azokat a női ruha sem vonzza?

Akár zsákvászon csadorban is lehetne az ismerkedésnél a lány? :)

2023. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!