Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt még olyan férfi akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan férfi akit nem izgatnak az úgynevezett szexi fehérneműk hanem teljesen semleges hatással vannak rá?

Figyelt kérdés
igazából nekem édesmindegy milyen fehérneműt hord a barátnőm ha tiszta és ápolt fehérneműtől függetlenül megkívánom
2023. jún. 5. 20:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Az én páromat se izgatja akármilyen fehernemuben lehetnek … én se értettem eddig ezt benne de mindig azt mondja ő kivan engem meg egy szakadt pólóban is
2023. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel.
2023. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Pillér2 ***** válasza:
Imádom a szexi fehérnemû szetteket. Inkâbb szerepekhez ad hozzã, mint plusz.19/L
2023. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Férjemnek ritkán megtetszik valami, de elég hamar lekerül.
2023. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
engem sem annyira hoz lázba, a lényeg úgyis alatta van 😛
2023. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mindegy miben van a barátnőm .

Ha rajta van akkor tetszik , majd megeszem, de ha leveszem róla már semmit nem jelent.

2023. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tetszik, a harisnyakötő franciabugyi minden ami kihangsúlyozza a formát fokozza a látványt izgalmat . Más tipusú smik illatszer és az is ha feltűzik a hajukat ,szamomra ez mind az erotika része . Ez klassz vonzó nőknél izgi .
2023. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
engem nemhogy nem izgat inkáb vissza taszít olyan k*rvás az egész és nekem a párom ne öltözzön k*rvásan!
2023. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Undorito a stilusotok.
2023. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A férjemet sem érdekli egyáltalán, sőt, kifejezetten lelombozóan reagált rá amikor felvetettem neki az ötletet, hogy beújítanék valami ilyen cuccot.

Aztán lehet hogy csak rajtam nem érdekli, nem tudom, mert egy ideje már nincs köztünk semmi testiség.

2023. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!