Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi magyarázza biológiailag az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi magyarázza biológiailag az eltérő méretű péniszt és női mellet?

Figyelt kérdés

Más testrészekben nincs hasonló, pl. orr, fül, akármi.

Ha végtagok hosszabbak, az legalább a magasságból következik.


De az intim tájékok valahogy túlságosan szerteágazóak.


Miért?


2023. máj. 30. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Okoskodás az megy pedig a kérdést sem értik...

Kérdező ez tényleg fura, mert 95%-ban legalább a 12/11cm től megy a 20cm/17cm ig, ami igen nagy eltérés és nagyon széles skála. Mintha az emberek java 110 és 210cm magasságú lenne. Előfordul, de baromi ritka és az már sokszor valami betegség miatt van.

A kerület növekedésével a terület már négyzetesen nő, igen nagy a különbség érzetben egy 4 és egy 5cm átmérőjű pénisz között épp ezért.

Evolúcióban hogy lenne mindegy, egy vastagabb és hosszabb pénisz orgazmust okoz, egy vékonyabb legtöbbször csak csalódást.


Engem is érdekelne, mert ez sajnos igazságtalan még az okát sem tudjuk.

2023. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 De, értjük a kérdést, és meg is válaszoltuk. A fasz egy másfajta szerv, mint az orr vagy a fül. A női mell pedig megintcsak más.
2023. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Értem én, hogy villanymotor, de mi hajtsa?


Ez vagy te. Valójában nem érted.

2023. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12: értjük hogy más, ezt kérdem, hogy miért más...
2023. máj. 31. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!