Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltérő szexuális étvágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális étvágy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 hete vagyunk együtt és azt vettem észre hogy eléggé eltér a libidonk. O neki elég lenne a napi,kettő napi egy szex is,én igénylem a napi 2-3 alkalmat. Megtudnank oldani mert naponta együtt vagyunk,találkozunk. Azt mondta neki ennyi elég és megfajdul neki lent ha sokat dugom.
2023. febr. 17. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
És? Ne hogy már ez legyen a problémád, hogy neked 2-3 KELL, amikor neki nem esik jól, mint mondta. Ha nem tetszik, hagyd el, talál majd neki való pasit.
2023. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lesz.
2023. febr. 17. 19:48
 3/7 Eric Griffin ***** válasza:
3%
Dugd seggbe és akkor nem fáj a pinája
2023. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt kihozni, de meg kéne találni az aranyközéputat. Mondjuk, hétköznap ő nyer és napi-kétnapi 1 menet, hétvégén meg te nyers és napi 2-3 menet.

Vagy, ha fáj neki, akkor csinálhatja szájjal.


A gond az, hogy a legtöbb ember képtelen a kompromisszumra...

2023. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki,meg nem kell hogy szexeljünk,egyszerűen tele a tank aztán jó lenne kiengedni,ha meg már van barátnőm miért verjem ki?

Kiverem utána o akarja,nem megy mert már elmentem aznap 2x-3x

2023. febr. 17. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha már 3 hét után ez akkora probléma akkor tegyél egy szívességet neki és magadnak is, és keress mást aki jobban passzol az igényeidhez.
2023. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napi / 2napi eléggé istenes... ne panaszkodj. Nálunk jó, ha heti 1 van, pedig nem rajtam múlik. Üdv, egy kisgyermekes F
2023. febr. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!