Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ciki a mellszex 14 cm-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki a mellszex 14 cm-es pusztítóval?

Figyelt kérdés

Olyan pénisz (sajnos nekem is olyan) ki sem látszódana a mellei közül egy nagy mellű nőnek :(


Nem lenne baj? Valaki hasonló szitu?



2023. máj. 30. 08:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
14 centi az nem is kicsi
2023. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
14 cm egy hangyányival átlag felett is van, ha valaki nem tudná.
2023. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
#12 Az átlag 15. A fiataloknál 16-17 centi
2023. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Tudomásom szerint kb. 13,5 cm, több amerikai felmérés összesített adatai alapján, de nyilván a magyaroknak sokkal nagyobb van.
2023. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Tudsz linkelni? Mert az egyik legújabb kutatás, amit én tudok 15 centit hozott ki átlagnak. És azon kívül is van több, ami szintén 15 centi körüli átlagot ír. És ezek nem bemondásos dolgok, mert ott tényleg kiemelkedik MO :D
2023. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
#12-es, tudják ők, csak néha jól esik nekik beírni egy ilyet, ha (már megint) a centik a téma: 15 cm alatt eláshatod magad.
2023. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

Ezeken a kèrdèseken jókat lehet szórakozni.

Aki kiírja, az mèg èletèben nem látott női mellet. Aztán jönnek a "20 cm alatt nem jó a szex" válaszok.

Ezek egy rèsze talàn nem is nőktől származó válasz.

Nekem is KB 14 cm.

A felesègemnek extra nagy melle van. KB a legnagyobb mèretű melltartó az ő mèrete. Ès kapcsolatunk elejèn az újdonság varázsa miatt volt párszor mell dugás. De règóza nem csináljuk, mert semmi extrát nem ad egyik fèlnek se. Sokkal jobban imádja ha jól megdugom a 14 cm-essel. :D

2023. jún. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%

Előző vagyok mèg egy válasszal.

Ezeket a 20 cm-es nőkre van egy jó sztorim.

Volt egyszer egy bazátnőm aki az első pár szex után megkèrdezte mekkora a szerszámom. Mondta nekem "az lehetetlen, mert ő má volt több fèrfival akinek ekkora volt, ès mindegyik azt mondta hogy neki 18-20 cm.

Szóval a 17 èves Gizikèt megdugják a 13 cm "pusztítóval", ès azt mondják neki, hogy ez 20 cm volt, akkor Gizike már akkora egójú nő lesz, hogy ő szóba se áll 20 cm alatt senkivel.

Aztán Gizikèt egy igazi 20 cm-essel dugnának meg, lehet kettè állna a füle, ès nem tudná menni 2 napig. :D

2023. jún. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Eszerint, több (nem csak amerikai) felmérés eredménye alapján 13,12 cm az átlag. Fontos, hogy ezeket lemérték, nem pedig önbevallásos alapon működik a dolog. Az önbevallásos felmérések valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag mindig 2-3 centivel nagyobbra hozzák ki az átlagot...


Továbbá a felmérés szerint, akinek 16 centis farka van, (mint itt a gyakorin ugye kb. mindenkinek), az nagyon szerencsésnek érezheti magát, mert a felső 5%-ban van.

2023. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
92%

#18 ezt én is tapasztaltam, volt egy csaj haverom aki állandóan a 25-30 centis farkakba botlott, és panaszkodott hogy milyen rossz


Majd egyszer mondta hogy hát sajnos most nagyon kicsi volt a pasinak, kb 15 centi, semmit sem érzett.


Kértem, hogy mutassa már meg, mekkora, majd mondta, hogy a makk alig látszott ki, ha ráfogott.


Na most a csajnak extra pici keze van, kb 5 centi lehet a 4 ujj, tehát ott egy 7-8 centis pöcörő lehetett.

2023. jún. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!