Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az megcsalásnak számít ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít ha valaki megujjazott?

Figyelt kérdés
Több nem történt még csak nem is csókolóztunk.

2023. máj. 28. 20:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó én pedig a szünetet nem értem. Mi az, hogy szünetet ker valaki? Szólok neked, hogy kéne egy kis szünet mert hát nem vagyok biztos magamban stb duma, etyepetyézek más nővel, nőkkel aztán ha összejön akkor oké ha meg nem akkor szólok neked, hogy most már vége a szünetnek, rendbe tettem a gondolataimat és újra egymásé vagyunk?
2023. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem az.Itt beszélnek hülyeségeket.A multkor a busz hirtelen lefékezett és az újjam belemélyed a mellettem álló puncijába.Én rögtön mondtam hogy :Pardon! A nő meg:Nem történt semmi! Ez nem megcsalás,előfordul.
2023. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Rocco20 ***** válasza:

Hogy sikerült összehozni?

Véletlenül ráültèl néhányszor?

Ha igen akkor belefèr.

A pasid is így gondolja majd.

Ha neki csak úgy kivernè valaki az megcsalás lenne neked?

2023. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!