Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van kicsit komlexusos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kicsit komlexusos a párom mellett, aki sokak szerint helyes?

Figyelt kérdés
Pedig sokan mondják, hogy én sem vagyok rosszabb nőben, és szépnek látnak többen, de mégis agyalok ilyen hülyeségeken. Az előző párjához képest sokak szerint főnyeremény vagyok. Valamiért megkérdezem magamtól, hogy elég jó vagyok- e hozzá. Egyébként nagyon ragaszkodik hozzám a párom, és esküvőt is nagyon akar.

2023. máj. 27. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Önbizalomhiány, sok kapcsolatot hazavág, ha az ember nincs kibékülve saját magával ezért a másikat bántja.
2023. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

Túl sok külső tényezőt veszel figyelembe.


Én is az önbizalomhiànyra szavazok.

2023. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, mivel részleteket nem ismerek. Ha összeilletek, és mindig jó együtt, a komplexusai idővel elmúlnak. Ha nagyon különbözőek az elvárások, és azt még fel is hánytorgatod neki, akkor viszont még olaj a tűzre. Kettőtökön, és a kémián múlik, kigyógyul - e belőle. Az ifjúkori csalódások és a sok recska szinte majdnem minden férfit komplexusossá tesz, mire megtalálja az igazit. De az igazi jó párkapcsolat kigyógyíthatja belőle.
2023. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaza van a harmadiknak. Van egy pici, de nem óriási önbizalomhiányom. Bízom abban, hogy mérséklődhet. Próbálok szerény maradni tudatosan, és nem beképzelt lenni. Működik a kémia, és kimutatja a párom, hogy szeret. Inkább attól félek, hogy a férfinak lesznek később magasabbak az elvárásai, mert ő jóképű. Engem is vonzónak tartanak sokan, még 2 gyerek után is, de a nők nehezebben bízzák el magukat a tapasztalataim szerint.
2023. máj. 28. 13:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem magasak az elvárásaim, és nem szeretném bántani.
2023. máj. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!