Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magasság különbség a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság különbség a szexben gondot okozhat?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom hogy 157 cm magas vagyok, a srac akivel az edzoteremben ismerkedtem meg, pedig 188 cm.

Az hogy a nyakam kitörii ha felnézrk, egy dolog, de holnap eljön hozzám és kicsit aggódom a szex miatt.

Ramfekszik, gyakorlatilag eltűnök alatta...

En 47 kg vagyok, ő 87.


Tippek, javaslatok?


Köszönöm


2023. máj. 27. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És szűz is vagy még vagy csak ennyi eszed van?

87 kg az egy tök átlagos férfi súlya, ilyen magassághoz még aránylag vékony is. Simán el kell bírnod, persze nem felemelve, de nem rogysz össze, ha rád fekszik, akkor sok nő elhalálozott volna már szex közben.

A magasság részét meg a szexben fogjátok érezni a legkevésbé, max állva nem fog menni. De rengeteg ilyen pár van, itt is kiírtak már egy halom kérdést ennél nagyobb különbségekkel is, tehát erre se lett volna nagy kunszt rájönni. Érdekes, mikor én megismertem a hasonló arányokkal rendelkező páromat, nem rohantam ide kérdést kiírni és idegenekkel megszavaztatni, hogy vajon jó lesz-e…

2023. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

190 vagyok, és nagyon jól el tudunk lenni a 16-as lányokkal.

Mert akarjuk!

2023. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van,te életed,akkora r@bancot csinálsz magadból,amekkorát akarsz.
2023. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!