Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight olyan, mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight olyan, mint a valódi punci nemiszerv?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok. Szüleimnek van pénze szóval bármennyit hajlandó vagyok kifizetni, ami vissza adja azt, amit egy valódi punci.

Gondoltam veszek Fleshlightet, puncimelegítővel, de ha úgy gondoljátok, akár 5000 eurós szexbabára is van pénzem. Csak írjatok olyat, ami vissza adja az élményt 1:1-ben.


Nem tudok csajozni egy lúzer vagyok. Prosti pedig kizárt, mert félek leveret, eladják a szerveim, esetleg nemi betegségtől is.


Köszi a tippeket. F/23 (szűz)



2023. máj. 26. 14:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Egy profi prosti olyat tud művelni a puncijával a farkadon amit egy fleshlight nemtud visszaadni.
2023. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
És azt hogyan csinálja a prosti? Meglovagol? Vagy a szájával?
2023. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!