Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight olyan, mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight olyan, mint a valódi punci nemiszerv?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok. Szüleimnek van pénze szóval bármennyit hajlandó vagyok kifizetni, ami vissza adja azt, amit egy valódi punci.

Gondoltam veszek Fleshlightet, puncimelegítővel, de ha úgy gondoljátok, akár 5000 eurós szexbabára is van pénzem. Csak írjatok olyat, ami vissza adja az élményt 1:1-ben.


Nem tudok csajozni egy lúzer vagyok. Prosti pedig kizárt, mert félek leveret, eladják a szerveim, esetleg nemi betegségtől is.


Köszi a tippeket. F/23 (szűz)



2023. máj. 26. 14:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
61%

Ha ennyi pénzed lenne, már le se tudnád vakarni magadról a csajokat

Akkora kamu vagy, hogy csak úgy könnyezik tőle a szemem

2023. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan cucc, ami visszaadná az élményt 1:1-ben. A szex ugyanis közel sem csak a punciról meg a farokról szól.

A Fleshlight érzetre valóban nagyon olyan, mint az igazi női hüvely, csak erősebben szorít, és hamar kihűl. Arra jó, hogy leküzd a gyorstüzelést, és sokkal jobb, mint verni, bár macerásabb.

2023. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyi esély van pont azt az érzést megtapasztalni, amit egy punciban érzel, anélkül hogy berakd egy élő punciba, mint amennyire hasonlít a gta-ban az autóvezetés arra, mint amikor a való életben visszaváltasz, és padlóig taposod a gázpedált.
2023. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
41%
Ordít a kérdésről hogy csak kamu az egész ti meg itt full komolyan veszitek
2023. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
14. Te vagy kamu. Én bármit is írnak úgyis rendelek Fleshlightet. Emberektől viszont néha tanácsot kérni is kár. Köszi a pár embernek a normális választ. 12-es te sokat segítettél. Köszi.
2023. máj. 26. 17:19
 16/32 A kérdező kommentje:
13. Élőben is vezettem autót és GTA V-ben is van majdnem ezer órám. Lehet rossz embernek hozod fel ezt a példát :D
2023. máj. 26. 17:24
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

#8 Vagyok, én is kocka, introvertált, rettenet ideges vagyok randin, baromira zavarban tudok lenni de csak sikerült.

OK, hogy a kérdésedre vársz választ, de a kérdés rossz.

Egyébként manapság buliba se kell elmenni, rengeteg lehetőség van csajozni.

Vagy ha van zs, akkor miért nem mész valami fullos prostihoz akiről jók a vélemények és a barátnő feelinget is hozza?

Én simán ezt tenném. 5000 dolláros szexbaba? Az majdnem 2 milla. Ha lenne ennyid ilyen hülyeségre, ebből a pénzből vagy 30 40 alkalom kijön egy minőségi bérnővel, de ha támogatsz havi 200-300 ezerrel egy egyetemista lányt abból is kijön bő egy év amikor jarhataz hozzá szexelni, de akár közösen filmezni, akármi.

Ha pedig ennyire antiszoc vagy, akkor a pénzedből egy jó pszichológusra is fitná, hogy segítsen.

2023. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Csak a számítógépem majdnem 2x annyiba került, mint a szexbaba. Másik dolog tényleg félek. Nem kell velem foglalkoznotok.


Fleshlightet írtam kérdésben, és a szexbaba azért jött, mert ha azt írjátok a Fleshlight ZERO. Akkor tudok venni jobbat is. Ami lehet Tenga tojás vagy bármi. Eddig viszont csak mellébeszédet kaptam és, hogy menjek csajozni 🤷‍♂️ Ezt minden nap megkapom a melóban is. Ehhez nem kell gyakori.


Nagyon antiszoc vagyok.

2023. máj. 26. 17:31
 19/32 anonim ***** válasza:

#16

Mivel kocka vagy, és gondoltam, hogy így jobban átjön, ezért tudatosan hoztam ezt a példát.

Vagy nem értesz velem egyet abban, hogy teljesen más feeling egy komolyabb gyorsulás egy erős autóban, mint virtuálisan vezetni autót?

2023. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled ebben, hogy a GTA 5-ben végig siklok driftelve a városon. Valóságban meg nem figyelek oda és lefulladok a pirosnál 😅 Szóval jah, azért más a GTA, de az sem rossz!
2023. máj. 26. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!