Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight olyan, mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight olyan, mint a valódi punci nemiszerv?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok. Szüleimnek van pénze szóval bármennyit hajlandó vagyok kifizetni, ami vissza adja azt, amit egy valódi punci.

Gondoltam veszek Fleshlightet, puncimelegítővel, de ha úgy gondoljátok, akár 5000 eurós szexbabára is van pénzem. Csak írjatok olyat, ami vissza adja az élményt 1:1-ben.


Nem tudok csajozni egy lúzer vagyok. Prosti pedig kizárt, mert félek leveret, eladják a szerveim, esetleg nemi betegségtől is.


Köszi a tippeket. F/23 (szűz)



2023. máj. 26. 14:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
1:1-ben semmi nem fogja visszaadni, ezt elhiheted. Közel tud kerülni, de nem lesz sosem olyan. Vegyél egy drága szexbabát, talán azzal leszel a legközelebb.
2023. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan. S bocs, de úgy picsogsz, olyan besz.ri módon mint egy 12 éves kisgyerek. A prosti nem adja el sem a veséd, sem semmid. Odamész, fizetsz, megdugod, eljössz. Válassz igényesebb k.rvát amelyikről sok értékelés van és ne 5000 euróval menj oda.
2023. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%
Kisfiam neked agyadra ment a gazdagság, vagy mi baj? Te azt hiszed, a pénz az erre való? Add a szegényeknek ételre, nem a ferde önző vágyaid kielégítésére, mellesleg keress barátnőt, házasodjál meg, addig meg tarts önfegyelmet - elég ocsmány hogy valakinek annyi pénze van hogy a szobájában veregeti - sok 23 éves meg dolgozik keményen 12 órában, azért, hogy gyógyszerre legyen pl. családtagjainak, vagy ennivalóra !!!
2023. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%
És a masztis bűnök helyett a sport, a munka és a tanulás meg az emberi kapcsolatok... Főleg meg egy megtérés.
2023. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3# nem kell olvasnod, ha nem tetszik. Nekem sem tetszik, hogy 14 évesek smárolnak a parkban. Én meg Galaxy S23 Ultrával sem láttam még puncit és nem is fogok.
2023. máj. 26. 14:30
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
#3-4 nektek fizetnek a prédikációért a szektában, vagy ingyé' csináljátok? 😂
2023. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is tiszta szekta tag. Itt fikáz engem, mikor a lányok 80%-a már 15 évesen sem szűz. Menő fiúk is 16 évesen elvesztik. Én viszont gyökér vagyok, mert kínomba már 5000 eurós szexbabának a mellére akarom ráverni. Ez igen.
2023. máj. 26. 14:43
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Ha tele vagy lével akkor csajoznod sem kell. Öltözz fel márkás cuccokba, hogy röhögjön rólad, hogy van dohány, és menő kocsival jelenj meg a buliban.

Biztos akad majd egy két lány akinek hirtelen te leszel az érdekes, és szívesen fogja azt hazudni, hogy akkorával amekkora neked van még nem volt dolguk, és milyen jó!

2023. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem járok bulizni és amúgy a házból sem nagyon járok ki csak A pontból B pontba.


Nem csajozási tippeket kértem, hanem a kérdésemre kérek választ. Egy kocka szerencsétlen vagyok tele pénzzel. Bármilyen hülyeségre van pénzem. Na és én is dolgozok mielőtt kiakad valami más szekta tag is. Nem csak a szüleim.

2023. máj. 26. 14:53
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is prosti a legjobb,és ők ebből élnek nem balhét keresik
2023. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!