Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk miert nem szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk miert nem szeretitek ha a popsitokat kenyesztetjuk?

Figyelt kérdés

Imadomnagyon vonz de meg csak egy fiu engedte nekem

Tobbiek szinte undortak tole

Miert van ez?



#nyalás #Seggnylás
2023. máj. 26. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezt sokkal több férfi szereti,mint nő. A férjem egyik fő fétishe, sosem tagadta előttem, de időbe telt amíg megtanultam szeretni és élvezni az ő öröme miatt. Persze a mai napig csak maximális tisztaság mellett tesszük,így ez inkább egy rituálé, mint a mindennapos szex része. A higiénia kulcskérdés. De,hogy ezt épp a férfiak ne akarnák többségében,ezt nehezen képzelem el.
2023. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem bejön, de csak, ha lány csinálja! :-)
2023. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem. Csak kevés nő vágyik erre.
2023. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden fiú undorodik tőle. Van aki szereti hölgytől kapni, akkor is ha full hetero az illető.
2023. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Hetero vagyok.
2023. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Enyemet se nyaljak

De dugni mindenki akarja

Most mar bevezetem h csak akkor lehet ha elotte kinxaljuk egymast

2023. máj. 26. 11:24
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
talán kicsit maradi vagyok, de én a segglyukra kizárólag mint sz.ráshoz való szerv tekintek
2023. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Macerás a rituálé előtte és ha ez megvolt, még akkor sem 100%, h a kedves lányt nem éri kellemetlen meglepetés a kényeztetés közepette. Ha pedig ez bekövetezik, akkor az eléggé ciki helyzetet szül mindkét félnek.


Egy hetero pasi.

2023. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
A mi társaságunkba jár egy fiú aki imádja. Én meg azt szeretem amikor ő bennem van és őt meg így dugják! 😁
2023. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem, sokkal izgalmasabb élmény, mint amikor csak a pénisz van fókuszban.


25/f

2023. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!