Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti milyen módokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen módokon adjátok egy férfi tudatára hogy tetszik nektek, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Leütöm egy husánggal és behúzom a barlangomba
2023. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp, erre nincs általános szabály.
2023. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Férfiszemmel nézve? Sehogy.

Női szemmel? Mindent is bevetnek de azok a hülye férfiak nem veszik a lapot.

2023. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Amikor figyelem elkezdem fogdosni, akis vaginalukamat.
2023. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Én is tapasztaltam azt,hogy a férfiak nagy része vak.Én azt gondoltam,hogy egyértelmű jeleket adok,miközben észre se vette.Egyszer mondtam is az egyiknek,hogy jó pasi vagy, de vak vagy, és még azt se értette. :D
2023. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos akart is valamit tőled.
2023. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5


Elmondanád ezeket a jeleket?

2023. máj. 26. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 szerintem ez elég gyenge, én is mondtam már lánynak hogy jó csaj, mégsem akartam tőle semmit. Objektív szemmel is lehet valakire/valakinek ilyet mondani.
2023. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy az éremnek két oldala van. Egyrészt a pasik tényleg sokszor "vakok". Viszont másik oldalról meg mi nők sokszor nem vesszük számításba, hogy a férfi agy nem ugyanúgy mint a női. Ezért van, hogy lehet te csajként azt gondolod, hogy ha szépen mosolyogsz rá abból neki le fog esni, hogy te bizony kettyinteni szeretnél. (Hát vagy leesik neki vagy simán csak azt fogja gondolni, hogy kedves vagy és amúgy mindenkire vigyorogsz) Szóval nem elég, ha kedvesen mosolyogsz vagy csábos tekintettel nézel. Persze ez is nagyon sokat számít.
2023. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Több opció is lehet, a lány stílusától függően:


- sokat mosolyog rád, nevet a vicceiden, láthatóan élvezi a társaságod


- másképp viselkedik veled, mint más pasikkal


- próbálja felkelteni a figyelmed, pl ha egy visszahúzódóbb lány többet beszél, mint amúgy szokott, vagy érdekesebb sztorikkal próbál előállni


- dicsér: nem csak külsőre gondolok, hanem, hogy milyen jól értesz valamihez, jó vagy benne, ilyesmi


- csinosabban öltözik, jobban ad magára (smink, haj) mint amúgy szokott, ha veled találkozik


- tartja a szemkontaktust, közben esetleg játszik a hajával, vagy akár “véletlenül” hozzád ér


- panaszkodik, hogy unatkozik esténként/hétvégén, sokat van egyedül (vagy nem foglalkozik vele a pasija/férje, ha szeretőt keres)


- de épp az ellenkezője is lehet, hogy zavarban van, szégyenlősebb, meg se mer szólalni


A lány személyiségétől függ, ezer opció lehet, ez csak pár példa.

2023. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!