Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokról honnan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokról honnan lehet tudni, hogy tetszik nekik valaki, mikre érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Sok dolgot olvastam és hallottam már ezzel kapcsolatban,de sok helyen sok minden ugyanaz volt és ezek többsége a félénk vagy a normál személyiségűekre vonatkozik. De mi van egy buzgó,szeleburdi típusúval,aki láthatólag önbizalomban is fürdik rendesen? Pl.azt mondják,hogy ha írásban felszabadultabb,flörtölősebb mint élőben(mert hogy ott fél), akkor az jó jel. De az ilyeneknél úgy vettem észre pont fordítva van. Olyan dolgokat képesek kimondani amit más fél,még ha burkoltan is,írásban pedig nagyon szürkék,vagy néha flegmának tűnők.

Hogy folytassam a gondolatot: Aki mindig piszkálódik,huncutkodik,kis ital hatása alatt szaftosabb dolgokra is képes,senkitől nem fél. Viszont az ilyeneknél van olyan,hogy a legutolsó lépést már nem merik,vagy nem akarják megtenni? Ugye ők is emberek,félhetnek a csalódástól,de nem tudom.

Ha van itt ilyen személyiségű lány attól is szívesen látnám,hogy ő milyen jeleket ad ha bejön neki valaki.


2018. aug. 30. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen lanyra nem érdemes figyelni.
2018. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

No,itt is két féle lány létezik

1- aki mindenkivel flörtöl, laza stb. kivéve a kiszemeltjével. Elvégre senkitől nem fél, de a kiszemelt az más. Annak tetszeni akar, kényszeredetten és kínkeservesen keresi az utat, hogy jó benyomást keltsen, mert ennek a személynek számít a véleménye, nem úgy mint a többieké.


2- aki nyíltan kifelyezi, hogy kedvel.


Ami egy általános érvényű tanács: figyeld meg hogy viselkedik a barátai körében. Ha veled másmilyen, az vagy azt jelenti, hogy kedvel, vagy azt hogy nem. Az ilyen hölgyek, mint akit leírtál bizony a szemedbe mondják, ha nem bírnak, szóval sok sikert boy!

2018. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. Hát úgy általába véve igazad van,de nekem 2 ilyen csaj,fogjuk rá,hogy haverom van és mindkettőnek a karrier a legfontosabb. Csak egyszerűen ilyenek. Minden ismerőssel közvetlenek,már már túlságosan is és néha nem lehet eldönteni,hogy most mi van. Mert egyikkel nekem is volt dolgom,úgy éreztem engem másképp kezel mint másokat,csak ezekről a burkolt dumákról se tudtam sose eldönteni,hogy vicc,vagy van mögötte valami. Pl.ha egy csajjal lát: "megcsalsz??" vagy hogy ülhet-e az ölembe meg hasonló dolgok csak elviccelve.

Volt,hogy velem beszólogatósabb volt,vagy jobban letojt mint másokat,de a barinőinek beszélt rólam és ha ketten voltam más volt velem,mint mással.

Amiket #2-es leírtál,valamilyen szinten egyszerre igaz mindkettő erre a nőszemélyre :D

2018. aug. 30. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Kicsit olyan,mint a szűzqva,annak alapján,amit leírtál. (És itt tök mindegy, szűz e vagy nem....) Ha neked ez kell,akkor ez,de számíts rá,hogy nem ő lesz a hosszú távú partnered.
2018. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!