Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaphatott e a lány miattam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatott e a lány miattam tuszos mandulagyulladást ? Nagyon túrós volt a peniszem és egy - két napra rá bedurrant a torka, brutál torokgyulladast kapott. Azt mondta, lehet tőlem van. Igaza lehet ??

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne mosni! Egyébként nem tudom a kettőnek van e köze egymáshoz, de a lánynak is csak gratulálni tudok. Én a túrót csak a rétesben meg a túrós csuszán szeretem, de ugye nem vagyunk egyformák... 🤷‍♀️
2023. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kamu a kérdés. ....mégis ki tolna túrósat a másik képébe??? Ha meg mégse kamu, akkor meg nettó igénytelenség mindkét fél részéről.

Sok f.sszal volt már dolgom, de olyanba sose futottam bele. Mindig megtiszteltek annyival, hogy tisztán prezentálták.

Mindjárt itt a nyári szünet, lesznek itt még sokkal cifrább kérdések is....

2023. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válaszom: igen lehetséges

A saját gondolatom ennek kapcsán: nem tudom elképzelni az igénytelenségnek azt a szintjét, amikor a retkes pöcsödet előveszed egy másik ember társaságban és még hagyod is, hogy a szájába vegye

A lány részéről sem értem, miert nem zavart el tisztálkodni, ha már ez magadtól nem jut eszedbe

2023. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó gusztusa volt a csajnak. :D

Amúgy nemi úton terjedő betegségtől simán lehet, de az is lehet nincs összefüggés.

2023. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz, amiért bekapnék egy ilyen farkat. Vak volt a lány és covidos, hogy szagokat sem érzett?
2023. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
És te elvárod, hogy a túrós f@szodat a szájukba vegyék? Te se vagy normális. Képzelem, hogy a csaj mennyire élvezhette. 🤮
2023. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Pff....Nagyon gusztustalan a faszod. Soha nem vennék túrós faszt a számba. Milyen büdös lehetett már? Undorítóan igénytelenek vagytok.
2023. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Túrósf@szú! Leesett már a makkod?
2023. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kell szájba venni?
2023. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamus troll...🖕
2023. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!